jircek

Kolik dcl je prosím 3/16 ml?

Nejlepší odpověď
mosoj

3/1600 dcl = 0,001875 dcl

Další odpovědi
Arne1

Hádej, co ti odpoví Google když mu napíšeš (dáš vyhledat)

3/16 ml to dl

!

ivzez

3/16 ml jsou tři šestnáctiny mililitru.
(Jaká otázka, …)

Doplňuji:
V původním znění otázky chyběly dl. »Kolik je prosím 3/16 ml?«

EKSOT123

Cílem příspěvku, vedle lenošnosti kuchaře k počítání, možná bylo šibalsky upozornit na to, že se např. u objemu a váhy v praxi nepoužívá jednotka pro setiny základní jednotky, jak to známe třeba u jednotek délky: centimetr. Předpony jednotek: https://fyzika­.okhelp.cz/pre­vody-jednotek/predpony-jednotek-tabulka.php

mosoj

Styděl bych se sám před sebou, něco takovéhoto hledat v Googlu!!!
Je to o násobení(dělení) 10, 100, 1000 a základním přehledu fyzikálních jednotek!!
Vidím za tím blbost, nikoliv šibalství.