Dena443

Kolik je poplatek za vložení peněz do bankomatu, když jsem u jiné banky?

Odpovědi
Midoc

Vkládání peněz do vkladomatů ve vlastní bance na svůj účet bývá zdarma. Vkladání peněz na cizí účet ve stejné bance je někde zpoplatněno.
Vložit peníze do vkladomatů v cizí bance umožňuje jen Česká spořitelna.
https://www.me­sec.cz/clanky/pe­nize-ulozite-i-kdyz-je-zavreno-vkladomatu-uz-je-temer-tisic-zajem-o-ne-roste/

Schluker

To umoznuje myslim jen Sporitelna a to za 80,–

NoFear

Nevím, asi to bude stejné, jako když si vybiráš peníze z jiných bankomatů. A to je záležitostí té banky, u které jsi. Má to v podmínkách a nastavení. V poplatcích.
Já když jsem chtěl kdysi nahrát peníze přes vkladomat jiné banky, tak mi to nešlo. Psalo mi to, že musím mít jejich banku. Mám Fio a chtěl jsem peníze vložit přes Air Bank a nešlo to. Tehdy ještě Fio vkladomaty neměla a u AirBank to zase byla novinka. Po vložení karty a zadání, že chci vložit peníze na účet, se mi na displeji objevilo něco ve smyslu, že to není možné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Vkladomaty má i Fio banka v jen některých městech.
A