Je u Poštovní spořitelny zpoplatněn vklad na vlastní účet? A lze na něj vložit jen 1 Kč?

Mám ho od dneška nově založený. Potřeboval bych přeš poštu vložit 1 Kč na účet. Je to nějak zpoplatněno? A lze na poště na svůj účet u Era bank vložit jen 1 Kč?

Nejlepší odpověď
iceT

A neměl ses na tyhle věci informovat rovnou u své banky?

Další odpovědi
Emefej

Založil sis nový účet a neznáš jeho podmínky? Měl ses zeptat před podepsáním.

Mc Merkurion

… samozřejmě, pošta zpoplatňuje vše: 30,– korunek (https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/platebni-a-financni-sluzby-cr/postovni-poukazka-a )…

anonym

Vklad u Ery musí být minimálně 200 Kč … třeba u FIO banky je to 100kč na každé jejich pobočce, ale níže už ten limit minimálního vkladu posazený nebývá.

anonym

ge0rge…jako hlavní banku mám unicreditbank­..neplatím žádný poplatky za výběry s cizích bank, ani za vedení, a nemám to za žádnou podmínku. Ale Eru mám kvůli tomu, že unicreditbank nemá všude pobočky a né všude jsou bankomaty 😉 ale pošta je skoro všude…na víc jsem často mimo všeho, a peníze si potřebuji od pošťáka nechát nosit až pod nos..

anonym

Už to mám zjištěné, vklad na účet u Ery přes poštu stojí 10/20 kč, podle typu účtu. Škoda že za špatnou odpověď se nedá dá palec dolů. To by jste hned odpovídali jinak.

anonym

ge0rge proč si smazal polovinu svého příspěvku?