Je u Poštovní spořitelny zpoplatněn vklad na vlastní účet? A lze na něj vložit jen 1 Kč?

Mám ho od dneška nově založený. Potřeboval bych přeš poštu vložit 1 Kč na účet. Je to nějak zpoplatněno? A lze na poště na svůj účet u Era bank vložit jen 1 Kč?

Nejlepší odpověď

Zlatý

A neměl ses na tyhle věci informovat rovnou u své banky?

Další odpovědi:

Zlatý

Založil sis nový účet a neznáš jeho podmínky? Měl ses zeptat před podepsáním.

Zlatý

... samozřejmě, pošta zpoplatňuje vše: 30,- korunek (https://www.ceskaposta.cz/… )...

Zlatý

Vklad u Ery musí být minimálně 200 Kč ... třeba u FIO banky je to 100kč na každé jejich pobočce, ale níže už ten limit minimálního vkladu posazený nebývá.

Diskuze k otázce

anonym

ge0rge...jako hlavní banku mám unicreditbank..neplatím žádný poplatky za výběry s cizích bank, ani za vedení, a nemám to za žádnou podmínku. Ale Eru mám kvůli tomu, že unicreditbank nemá všude pobočky a né všude jsou bankomaty ;-) ale pošta je skoro všude...na víc jsem často mimo všeho, a peníze si potřebuji od pošťáka nechát nosit až pod nos..

anonym

Už to mám zjištěné, vklad na účet u Ery přes poštu stojí 10/20 kč, podle typu účtu. Škoda že za špatnou odpověď se nedá dá palec dolů. To by jste hned odpovídali jinak.

anonym

ge0rge proč si smazal polovinu svého příspěvku?

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 1009
Zlatý ivzez 486
Zlatý mosoj 485
Zlatý Hlada 325
Zlatý gecco 271
Zlatý annas 231
Zlatý Kepler 223
Zlatý led 203
Zlatý standa 201
Zlatý marci1 178

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.