Avatar uživatele
anonym

Je u Poštovní spořitelny zpoplatněn vklad na vlastní účet? A lze na něj vložit jen 1 Kč?

Mám ho od dneška nově založený. Potřeboval bych přeš poštu vložit 1 Kč na účet. Je to nějak zpoplatněno? A lze na poště na svůj účet u Era bank vložit jen 1 Kč?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Západ před 2289 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

A neměl ses na tyhle věci informovat rovnou u své banky?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Založil sis nový účet a neznáš jeho podmínky? Měl ses zeptat před podepsáním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… samozřejmě, pošta zpoplatňuje vše: 30,– korunek (https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/platebni-a-financni-sluzby-cr/postovni-poukazka-a )…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vklad u Ery musí být minimálně 200 Kč … třeba u FIO banky je to 100kč na každé jejich pobočce, ale níže už ten limit minimálního vkladu posazený nebývá.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ge0rge…jako hlavní banku mám unicreditbank­..neplatím žádný poplatky za výběry s cizích bank, ani za vedení, a nemám to za žádnou podmínku. Ale Eru mám kvůli tomu, že unicreditbank nemá všude pobočky a né všude jsou bankomaty 😉 ale pošta je skoro všude…na víc jsem často mimo všeho, a peníze si potřebuji od pošťáka nechát nosit až pod nos..

před 2289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Už to mám zjištěné, vklad na účet u Ery přes poštu stojí 10/20 kč, podle typu účtu. Škoda že za špatnou odpověď se nedá dá palec dolů. To by jste hned odpovídali jinak.

před 2289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ge0rge proč si smazal polovinu svého příspěvku?

před 2289 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek