peterd108

Jak zrušit poslání peněz na cizí účet?

V internetovém bankovnictví fio banka jsem poslal nějaké osobě peníze na účet, jak převod peněz stornovat? Odeslal jsem to před půl hodinou

Nejlepší odpověď
ahold

Sám s tím nic nenaděláš. Hned se spoj s bankou.

Další odpovědi
smart aleck

Záleží kdy má platba splatnost. Pokud až zítra, neváhejte se obrátit na online službu dané banky. A i když už platba proběhla, touto cestou se dá vyřídit váš problém.

Brblal

Já jsem omylem zaplatil 2× internet na celý rok 2019, tak jsem jim to napsal mailem a oni mi tu jednu platbu vrátili zpět na můj účet.