Avatar uživatele
AlfGreen

Jak nejrychleji poslat peníze na bankovní účet?

Potřeboval bych někomu poslat peníze na účet, tak aby jsi je mohl vybrat z bankomatu třeba už za půl hodiny a kdykoliv i třeba o víkendu nebo o svátku. Zvládne peníze připsat tak rychle nějaká banka nebo třeba z paypal na bankovní účet? Děkuji za odpověď :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2489 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Jestli je to nutné a není možné vložit peníze přímo na účet na přepážce banky příjemce, pošli to jako expresní platbu. Ale obvykle to stojí víc než běžná platba. Víc v ceníku tvé banky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

PayPal "na bankovní účet" cizí osoby nefunguje...
___
Jestliže ´to´ opravdu spěchá, vlož peníze na účet dotyčného v dané bance hotově. Jakákoli bezhotovostní operace závisí na EOD a - případně, zúčtovacích podmínkách jednotlivých bank (resp. jejich zúčtovacích centrech).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Pokud máš účet u stejné banky, převod trvá v sekundách, většinou. Nesmí to být ovšem noční hodina nebo den pracovního klidu. Například v Raiff to funguje určitě. Jinak platí odpověď kolegů, ovšem vklad hotovosti na účet, který není tvůj vlastní, je většinou zpoplatněn poměrně krvavými penězi. Ostatně tento poplatek figuruje v nominacích na nejabsurdnější bankovní poplatek roku :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

O víkendu a o svátcích to nepůjde.
Některé banky mají vkladové bankomaty. Nikdy jsem je ale nepoužíval, takže nevím zda se to připisuje ihned. Myslím si ale že spíš ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Česká spořitelna má vkladový bankomat. V rámci převodu v jedné bance se peníze převedou ihned za pár sekund. Jinak při převodu peněz do jiné banky má ze zákona banka právo převést peníze během až 24 hodin.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání