Kiti

Kolik hodit týdně reálně trávíte v zaměstnání?

Nejlepší odpověď
setapouch

30 az 70, podle chuti a potreby.

Další odpovědi
anonym

40 a ani o minutu víc

quentos

25–30, záleží na tom, co všechno do toho počítáte (tj. včetně domácí přípravy do práce, přesunů mezi interním a externím pracovištěm, domácího přívýdělku…)

Hykam

Dělám v zemědělství, létě okolo 90, přes zimu (cca 2,5 – 3 měsíce) asi 40 – 50

Jan Švestka

Přes 40, ale jenom proto, že máme v kanclu luxusní kávovar.

Funna

reálně trávím v zaměstnání 30 až 60 hodin…ale nějak ses nezeptal, kolik hodin z toho opravdu pracuji .-)

kubik!

40 a snažím se moc nepřetahovat

gecco

Zaměstnání, co je to zaměstnání?
Já mám jenom práci a prací trávím téměř veškerý čas, který neprospím. No, s občasnými přestávkami, v nichž myslím na něco jiného.

Emefej

Nemám pevnou prac. dobu. Takže podle potřeby něco mezi 20 až 60 hodinami.