CR chess2017

Kolik byste dokázali sníst hamburgerů?

Oprava: místo haburgerů = hamburgerů.

Za hodinu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Kdybych měl hodně velký hlad a několik dní nejedl, tak zřejmě jeden. Jinask takové věci vůbec nejím.

Další odpovědi
annas

Hambuegery běžně nejím. Jen když začínaly, tak jsem samozřejmě ochutnala, měla jsem hlad a nikde kolem nic nebylo.

Takže v případě nouze jen jeden.

jirka F

2-3

Kdybych měl opravdu hlad tak klidně 2–3 hamburgery.Jinak si hamburger dávám jednou za 2 roky opravdu nekecám.

iceT

2-3

Podle toho jakých. Hambáče od Mekáče jsou spíš jednohubky, než hamburgery, a nemám je ráda. V případě nouze mám radši obyčejné.

Rokio

2-3

Více bych nezvládl.

anonym

11 a více

marci1

Co je to haburger? 🙂

(O_o)

2-3

Nejsem Tata!

7-10

Záleží jak a kde udělaný. ale nejlevnějších mcburgrů tak asi 8

ivzez

11 a více

Chybí jiná odpověď, proto jsem vybrala nejnepravděpo­dobnější možnost.

Hamburgery (hlavně domácí) mám docela ráda, ale jím je jenom
zřídka, tak jednou ročně. Kdybych měla hlad, mohla bych za hodinu
zvládnout asi 1–2 hamburgery.

Klaproth

Tohle nejím. V nouzi bych asi jeden pozřel.