VaclavZeman

Kolik by mel idealni model merit a vazit a co si myslite o muzskych modelech?

Nedavno jsem se bavil s jednim pritelem, ktery se v posledni dobe dal na modeling. Ze sportovni postavy se za nekolik mesicu promenil v hubenoura. Presto ale pry potrebuje zhubnout a jeho znami – modelove a modelky – pry moc neji a k veceri si radeji davaji cigarety s kavou nez-li nejake jidlo. A to me dost zarazi. Na jeho hmotnost jsem se nezeptal, protoze by potom mohl prijit dotaz na moji hmotnost, za kterou se stydim. Ale vypadal pohuble. Nemyslim si, ze pokud to cloveku nevydelava jako plnohodnotne zamestnani, tak by se mel kvuli tomu nejak takto nicit. Ale nejvice me udivila jina informace. Je stejny vysoky jako ja, ma 183 cm (pokud nekdo hleda vysoke muze, jsem k mani), ale presto je na pomery modelu nizky. Nejenze byl na molu mezi 190 cm+ obry trpaslikem, ale jeste mu pry na foceni nekolikrat rekli, ze by musel byt vyssi. O modeling se nezajimam a ani modeling pochopitelne o me, tak proto jsem nevedel takoveto veci, ale i tak mi to prijde zarazejici. A co vy? Co si o tom myslite? Mate nejake zkusenosti? Dekuju.

Odpovědi
aevul

Zkušenosti nemám a do jejich zdraví kecat nebudu, ale vždycky mě baví (a zároveň štve) když vidím pěkné kalhoty, ale SLIM. Takové špejličky, co se do nich musí vejít, bych fakt nechtěl. Až zafouká vítr a zpřeláme mu všechny kosti v těle, pak si možná uvědomí, že není vše v pořádku.

Mimochodem, mám 183 cm a 89 kg.

Lotr2008

aevul: Já mám zase 161 cm a vážím 112 kg. Nestydím se za to, ale mám díky této váze vážné zdravotní problémy.

aevul

Lotr2008: tomu rozumím, zdraví je důvod, proč jsem se začal v jídle krotit.

zjentek

Aevul, víš jak spolu v tomto případě souvisí pevnost kostí a váha? Rozhodně opačně, než to popisuješ. Ty více zatěžované se při dalších tlacích/zátěžích zvenčí zlomí dříve 🤷‍♂️

aevul

To bylo obrazně, že mají místo rukou a nohou špejličky ;) A jestli se nepletu (a je možné, že ano), popisuješ únavovou zlomeninu.