Avatar uživatele
denininy

Jak zhubnout? Je mi 12 let a vážím 55 kg a měřím 162 cm.

ahoj, je mi 12 let a potřebuju zhubnout vážím 55 kg a měřím 162 a vypadám strašně, hlavně nohy, prosím mi nepište, že je to akorát, že se vyvíjím atd. Ale nevím, jak mam hubnout, dělat každý den lehysedy mě omrzelo a hlavně se o tomhle nemužu zmínit před rodinou. Třeba kdybyste věděli, že někde něco prodávaj za dobrou cenu v ňákym obchodě, co třeba běžně potkám na námku nebo tak něco, moc děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, Rokio před 2939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Napíšu přesně to, co nechcete, a to proto, že je to pravda: je to akorát. Vygooglete si kalkulačku BMI. Na svůj věk máte optimální váhu.

Zdroj: http://www.bez­hladoveni.cz/bmi-kalkulacka/?ut­m_source=adw&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SE_BMI&gcl­id=CjwKEAiA9om3BRDpzvih­sdGnhTwSJAAkSew­L_HvMKb15vLK_LqE­irWQmW5NG0b6-i8zdVm-X0WpL3RoCuoPw_wcB

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Potřebuješ hlavně dostat rozum.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
partep12345

jez zdrave, nejlepe 5× denne, cvic nebo aspoň behej, mej pohyb:D pise se to všude ale je to pravda:D najdi si třeba nejake cviky a cvic na stehna:D

Upravil/a: partep12345

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

řekl bych že máš nejspíše oslabené svaly

před 2939 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
denininy

no to teda nemám běhám závodně atletiku ve sportu se mi daří tančím dělám všechno možný od gymnatiky až po umět plavat to je totiž nuda tsss prej ochablé svaly pitomče

před 2802 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek