denininy

Jak zhubnout? Je mi 12 let a vážím 55 kg a měřím 162 cm.

ahoj, je mi 12 let a potřebuju zhubnout vážím 55 kg a měřím 162 a vypadám strašně, hlavně nohy, prosím mi nepište, že je to akorát, že se vyvíjím atd. Ale nevím, jak mam hubnout, dělat každý den lehysedy mě omrzelo a hlavně se o tomhle nemužu zmínit před rodinou. Třeba kdybyste věděli, že někde něco prodávaj za dobrou cenu v ňákym obchodě, co třeba běžně potkám na námku nebo tak něco, moc děkuju.

Nejlepší odpověď
quentos

Napíšu přesně to, co nechcete, a to proto, že je to pravda: je to akorát. Vygooglete si kalkulačku BMI. Na svůj věk máte optimální váhu.

Zdroj: http://www.bez­hladoveni.cz/bmi-kalkulacka/?ut­m_source=adw&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SE_BMI&gcl­id=CjwKEAiA9om3BRDpzvih­sdGnhTwSJAAkSew­L_HvMKb15vLK_LqE­irWQmW5NG0b6-i8zdVm-X0WpL3RoCuoPw_wcB

Další odpovědi
mosoj

Potřebuješ hlavně dostat rozum.

partep12345

jez zdrave, nejlepe 5× denne, cvic nebo aspoň behej, mej pohyb:D pise se to všude ale je to pravda:D najdi si třeba nejake cviky a cvic na stehna:D

jirka F

řekl bych že máš nejspíše oslabené svaly

denininy

no to teda nemám běhám závodně atletiku ve sportu se mi daří tančím dělám všechno možný od gymnatiky až po umět plavat to je totiž nuda tsss prej ochablé svaly pitomče