Avatar uživatele
Silvaplateni

Jak přestat myslet na svou váhu?

Ahoj, jsem Sabi, je mi 13 let vazim 47 kg a merim 154 a nechci uz svou vahu resit, chci zapomenout, ale jak?

Zajímavá 0 před 1181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Zaměřit se na jiné věci, třeba na češtinu.
Podle indexu BMI je taková váha ideální. https://www.ke­tomix.cz/bmi-kalkulacka/
(A i kdyby ne, v tomto věku to naprosto přirozeně skáče, takže je nesmysl se tím zabývat. Přílišné zabývání se vlastní váhou vede k mentální anorexii či bulimii.)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Tak na to nemysli. Dělej něco jiného. Třeba si čti, skládej hudbu, verše, piš, sportuj. Já mám váhu na vážení v pokoji a myslím, na ni, když ji vytáhnu. A údaje o sobě tady psát nebudu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Otázkou je, na co chceš zapomenout. Není jasné, zda si přijdeš objemný, nebo naopak třeba hubený. Anebo seš holka? Pak by platilo to samý… čili o co ti jde?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jak píše quentos. A jen doplném.
Vždycky se myslí na to, na čem nám záleží.
Pokud ti nejvíc záleží na tvé váze, budeš na ni myslet. A to nještě nevíš, že váha není to nejdůležitější, co se týče postavy. Někdo štíhlejší klidně může vážit víc než ten silnější. Ovlivňuje to stavba kostry, kostí i celková postava. Proto se při formování postavy sledují hlavně míry. Pas, poky atd.
Navíc v tvém věku věku se tělo ještě mění. Proto váha není to hlavní.
Na čem ti ještě hodně záleží krom tvé váhy? Na co jiného ještě hodně často myslíš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanka1970

Jak, najdi si něco, přičemž si zaměstnáš hlavu na tolik, že na váhu nebudeš myslet. Například box. Taky jsem mela problémy. Kámošky mi doporučily tento článek: https://www.ok­wu.cz/box-moderni-zpusob-hubnuti-jake-ma-vyhody/ kde se mluví, o výhodách boxu. Navíc při něm děláš pro své zdraví. Takže za mě, doporučuji :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek