sandy45

KOLIK ASI ŽIJE V ČR ROMŮ?

Myslím skutečnost,ne podle sčítání,kde se většina Romů hlásila k české národnosti.

Nejlepší odpověď
suaeda

Romů bude asi dost. Odhady jsou 300 tis. – možná i více. Problém bude za pár let neboť jak zde již bylo uvedeno rodiny mají hodně dětí.
Stačí se někdy podívat na parte nějaké zesnulé rómky. A nestačíte se divit kolik je tam uvedeno dětí, vnoučat a pravnoučat.

Další odpovědi
anonym

Myslím si,že ani nedávné sčítání lidu,to nezjistí.Nepřihlásí se ke své národnosti všichni.

arygnoc

rozhodně hodně.
Doplňuji:
na můj vkus rozhodně hodně.

baghira

Příliš mnoho.

Rico

Za 50 let jich tu bude více jak nás čechů když vidím jak každá romská rodina má 4 a více dětí…ale je jich tady v ČR hodně moc …