Tabea

Koho nebo co označuje zajímavý pojem havloid / Havloid?

Lze se s tím setkat na sociálních sítích. První, co mě napadne, je spojení s Václavem Havlem.

Nejlepší odpověď
Pepa25

„Kupodivu“ to skutečně je spojeno s Havlem. Nadávka pro příslušníka „pražské kavárny“. Další viz odkaz.

Zdroj: https://hlida­cipes.org/vlas­tenecky-slovnik-hnedocech-ci-lehkozivka-jak-byt-jednotni-i-v-urazkach-a-nadavkach/

Další odpovědi
Ametyst

Toho, kdo prosazuje “nepolitickou politiku” neziskovek a obcházení voleb. Havlův sponzor Soros to sem skrze nej zavlekl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tabea

Ametyst: A kdo z politiků je havloid?

Ametyst

Dost zastoupení jsou v Top09. To otevřeně podporují multikulti a ilegální migraci a Člověka v tísni a jiné neziskovky s migrací spojené.

Tabea

Měla jsem za to, že pravice je přísnější, co se týká migrace?

Ametyst

Top09 není žádná pravice. Resp. dnes si žádná politická strana nemůže dovolit být čistě pravicová bez sociálního dopadu. Topka je sociálně měkká na cizí, ale přísná na vlastní národ.

Tabea

A kdo je pro tebe adekvátní volbou?