atriplex

Koho byste nechtěli za souseda?

Reagujte na článek: http://zpravy­.idnes.cz/cesi-nechteji-za-sousedy-narkomany-a-alkoholiky-nevadi-jim-chudi-ani-mladi-1ru-/domaci.asp?c=A100604_­210843_domaci_vel

Nejlepší odpověď
kropitko

nejlépe žádného,chtěla bych bydlet na samotě…

Další odpovědi
annas

Naše sousedka je notorická stěžovatelka. Jsem ráda, že náš dům není v jejím těsném sousedství. Kvůli každé prkotině volá polici, stěžuje si na MÚ. Např. přes plot jí od sousedů prorůstá tráva, při natírání plotu k ní kápla barva, stromy kolem plotu jsou moc blízko, odpadkový koš před domem museli přemístit, kočky jí hrabou na zahradě, před domem parkují auta a další a další malichernosti. Maličkosti, ale i ty ubíjejí, když sousedy téměř každý týden navštíví policie, protože stížnost musí řešit. Sice se jim omluví, ale příjemné to není. Všichni o ní vědí, jaká je to „čarodějnice“, ale kvůli tomu, aby měli klid, jí ustupují. Jak píše Bubca, blbec je to nejhorší, co člověka potká.

anonym

Rozhodně ne blba.Když ještě chlastá.....
Dost lidí odsuzuje druhé,ale…Jak to je s tou třískou a břevnem v oku?
Doplňuji:
Někdy------------------takovej sen---pustý ostrov.

aramah

Ty naše sousedy ale bohužel!

Jahoda

Určitě bych nechtěla takového souseda, který by si stěžoval na každou kravinu (Jak uváděla Annas), narkomana, alkoholika, tyrana apod. My naštěstí před sebou máme starší pár a ti jsou v pohodě. Navzájem si něco dáváme. Já např. upeču dort a zanesu jim. Oni mi třeba dají nějaké ovoce. Takže takové krásné sousedské vztahy mám já 🙂 Za naším domem je pole, takže je to paráda. Žijeme v klídku kde nejezdí moc aut, je tam klid, ale zárověň to do náměstí máme cca 150m. Takže super a já jsem ráda 🙂

.

jakehokoli cloveka, se kterym se neda domluvit a obtezoval by me – hlukem, pomluvami, sledovanim apod..

oskar

Já problémy nemám,ale můj kamarád měl takové sousedy,že mu dělali ze života peklo.Nakonec se musel odstěhovat.

sisi0110

narkomany, co si sami vařej

gnr54

Toho co bydlí vedle nás!!

9 řemesel

Ožralu,narkomana a nepřizpůsobivé etnikum , dost by mi vadil i gay či lesba,mám nedobré zkušenosti.

BENYTA

Nejlepší soused,žádný soused…
Možná víc,než vařiči drog,by mi vadili neustálí stěžovatelé…
Nechci tím říct,že to schvaluju,ale oni se spíš chovají,jako že tam vůbec nebydlí,větši­nou,když na ně přijdou,sousedi netuší,co se tam dělo..
Měla jsem kdysi souseda,který byl v pohodě,jen když jsem byla na zahradě v plavkách…jinak magor…
Přeji všem sousedy bez svlékání do plavek…

vecernice

Bylo by mě to jedno pokud by se do mě soused nes.al,ale bohužel to tak ve skutečnosti není.Zažila jsem i ty narkomany-vařiče.Alkoholiky a dokonce i cizince.Je to v lidech a jak už jsem jednou psala,kdo chce problém si najde.Klidně budu bydlet vedle muslima,ale atˇ mě nepéruje za to,že klepu vepřový řízky.To bylo jen pro porovnání.Někdy mám z některých záclonářů pocit,že kdyby mohli tak si budou stěžovat i na tu záclonu.Jako by bylo málo starostí.

alexandra

No,mi by asi bylo jedno,kdyby sousedi byli stěžovatelé.Pro mě za mě ať si stěžují.Já bych naopak nechtěla sousedy,kteří si v šest ráno pustí na plné pecky hudbu,hlavně pak dechovku.A někdy i celý den a to pak neslyším ani televizi.No a takové zrovna mám.Takže bych měla být stěžovatel já,ale pak by to bylo ještě horší.A neměla bych klid nikdy,protože oni tvrdí,že není noční klid.Ale když neslyším vlastního slova,tak by to taky nemělo být,ne???Takže radši narkomana,který vaří,hlavně když je u toho potichu.

roxy52

Já rozhodně zpěváka ,nebo hudebníka.Nechci je proto,protože musí každý den cvičit.