Rančer

Koho byste dnes volili, pokud by se konaly volby?

Můžete vybrat z těchto možností:

Nejlepší odpověď
Fakes147852

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Žádná strana není dobrá ale prostě SPOLU je asi to nejlepší co zvolit a jsem rád že teď vládnou

Další odpovědi
Kepler

ANO

karminn

ANO

da ny

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Tyhle zaprodance, prospěcháře a ignoranty národa (Fiala), vykuky, ve střetu zájmů (STAN a Rakušan) NIKDY!
Pro mne nedostatečná nabídka, ale menší zlo (které by se dostalo do parlamentu), než toto by se v nabídce našlo….
:)

carmine90

vlastní odpověď (moje strana ve výčtu není) / nehodlám volit, není koho

https://youtu­.be/nDQcE9yyh­dk

Pepa25

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Stejně jako jsem je volil i v posledních volbách

_Bůh_

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Nejspíš ODS.
ANO, KSČ a SPD volí fašouni a lůza.
Piráti, ČSSD, Trikolóra a TOP jsou mrtvý strany s problémy.
Zelení jsou fajn, ale skončí zase na 2 %.
STAN mi přišel fajn, ale po tom, co Gazdík přišel s tím, že jsou děti agresivní kvůli PC hrám.. takový bizár prosím ne. Nejsou tam kvalifikovaní lidé.

Nelíbí se mi tam nikdo, ale ODS je asi nejmenší zlo. Volil bych je jen kvůli Fialovi, mají tam taky spoustu blbců.
Na úrovni obcí bych v Praze volil Piráty, Hřib je určitě schopnější než pražská ODS.

Ametyst

vlastní odpověď (moje strana ve výčtu není) / nehodlám volit, není koho

Volila bych AfD, jako Klaus. Protože víme, že politika se peče v Berlíně a Bruselu. Politici si tam jen z Prahy jezdí pro instrukce.

GM

ANO

Marty Koller

SPD, TRIKOLORA

Nejlepší. Volit Ano, ODS nebo Piráty může jedině Imbecil. SPD má rozumné napady😻

Kryšpín

Ametyst to je nebezpečný názor policie může zapnout tykadla.

Rančer

Ametyst: Nemá tak trochu AfD na Česko spadeno? Viz. Benešovy dekrety?

Ametyst

Rančer: Nemá. Rozhodně to není hlavní proud v AfD, a je tam mnoho různých proudů: je to poměrně mladá strana. Pisálkové z Prahy dostali zadání pošpinit AfD, tak bez toho, že zvednou zadek z kanceláře, něco napíšou a prsknou do medií. Jsou to ti samí pisálkové, kteří místo informování děsili lidi covidem? Tak to mluví za vše.

Rančer

dany: Pro Vás je pak možnost „vlastní odpověď“ kam můžete doplnit subjekt dle Vaší libosti.

Rančer

Kde jsou ty časy, kdy ČSSD podporoval snad každý třetí. Promiňte mi za kapku nostalgie.

Ametyst

ČSSD se stala salonní velkoměstskou stranou, pohrdající pracujícím člověkem. Zde je výsledek.

Rančer

Nebylo by špatné ji vzkřísit jako protiváhu.

Ametyst

Hm, nebylo. Jenomže pokud má být jen pro Pražáky, a nad venkovem ohrnuje nos, je tu místo ní STop09.