Avatar uživatele
Rančer

Koho byste dnes volili, pokud by se konaly volby?

Můžete vybrat z těchto možností:

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, _Bůh_ před 761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fakes147852

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Žádná strana není dobrá ale prostě SPOLU je asi to nejlepší co zvolit a jsem rád že teď vládnou

Upravil/a: Fakes147852

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

ANO

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
karminn

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Tyhle zaprodance, prospěcháře a ignoranty národa (Fiala), vykuky, ve střetu zájmů (STAN a Rakušan) NIKDY!
Pro mne nedostatečná nabídka, ale menší zlo (které by se dostalo do parlamentu), než toto by se v nabídce našlo….
:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carmine90

vlastní odpověď (moje strana ve výčtu není) / nehodlám volit, není koho

https://youtu­.be/nDQcE9yyh­dk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Stejně jako jsem je volil i v posledních volbách

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

ODS, KDU-ČSL, TOP 09

Nejspíš ODS.
ANO, KSČ a SPD volí fašouni a lůza.
Piráti, ČSSD, Trikolóra a TOP jsou mrtvý strany s problémy.
Zelení jsou fajn, ale skončí zase na 2 %.
STAN mi přišel fajn, ale po tom, co Gazdík přišel s tím, že jsou děti agresivní kvůli PC hrám.. takový bizár prosím ne. Nejsou tam kvalifikovaní lidé.

Nelíbí se mi tam nikdo, ale ODS je asi nejmenší zlo. Volil bych je jen kvůli Fialovi, mají tam taky spoustu blbců.
Na úrovni obcí bych v Praze volil Piráty, Hřib je určitě schopnější než pražská ODS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

vlastní odpověď (moje strana ve výčtu není) / nehodlám volit, není koho

Volila bych AfD, jako Klaus. Protože víme, že politika se peče v Berlíně a Bruselu. Politici si tam jen z Prahy jezdí pro instrukce.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marty Koller

SPD, TRIKOLORA

Nejlepší. Volit Ano, ODS nebo Piráty může jedině Imbecil. SPD má rozumné napady😻

Upravil/a: Marty Koller

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Ametyst to je nebezpečný názor policie může zapnout tykadla.

Avatar uživatele
Rančer

Ametyst: Nemá tak trochu AfD na Česko spadeno? Viz. Benešovy dekrety?

Avatar uživatele
Ametyst

Rančer: Nemá. Rozhodně to není hlavní proud v AfD, a je tam mnoho různých proudů: je to poměrně mladá strana. Pisálkové z Prahy dostali zadání pošpinit AfD, tak bez toho, že zvednou zadek z kanceláře, něco napíšou a prsknou do medií. Jsou to ti samí pisálkové, kteří místo informování děsili lidi covidem? Tak to mluví za vše.

Avatar uživatele
Rančer

dany: Pro Vás je pak možnost „vlastní odpověď“ kam můžete doplnit subjekt dle Vaší libosti.

Avatar uživatele
Rančer

Kde jsou ty časy, kdy ČSSD podporoval snad každý třetí. Promiňte mi za kapku nostalgie.

Avatar uživatele
Ametyst

ČSSD se stala salonní velkoměstskou stranou, pohrdající pracujícím člověkem. Zde je výsledek.

Avatar uživatele
Rančer

Nebylo by špatné ji vzkřísit jako protiváhu.

Avatar uživatele
Ametyst

Hm, nebylo. Jenomže pokud má být jen pro Pražáky, a nad venkovem ohrnuje nos, je tu místo ní STop09.

Nový příspěvek