Avatar uživatele
Zvědavý

Koho budete volit ve druhém kole prezidentské volby?

Moje volba: Drahoš

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2285 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirka F

Odpoveď byla označena jako užitečná

Drahoš

Té ostudy se Zemanem už bylo dost.

Upravil/a: jirka F

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Zvědavý Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vojta24

Drahoš

Ani nevím proč to zdůvodňovat, připadá mi to naprosto jasné. Tohle je jen další souboj generací, mladí kteří chtějí prosperitu versus důchodci pro které je důležitější dělat vlny a na truc se vzpírat na zadní jakékoliv progresi. Nedoukové kteří vzdělaností pohrdají versus vzdělanost, stále se ten soubor v politice opakuje. Jedni naslouchají pomluvám v bulváru a sociálních sítí jiní umí naslouchat i komplikovanějšímu člověku s bohatými zkušenostmi a znalostmi. Zeman v těchto volbách celkem jednoznačně reprezentuje tu důchodcovskou zaprděnost a obecnou hloupost voličů kteří prostě nejsou schopni domýšlet žádné důsledky a k volbám chodí jen kvůli nějaké vcelku bezvýznamné o to víc nafouknuté povrchnosti jako je třeba migrace islámu nebo česká koruna – jen kvůli těmto dvěma tématům mají v politice úspěch neschopní gauněři typu Okamura/Zeman.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Drahoš

Není to pro mě černobílé rozhodování. Na miskách vah u mě prostě mírně převažuje Drahoš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drahoš

chce to někoho kdo má v hlavě víc rozumu než egoismu. Někoho kdo nebude podkopávat vazby na blízké partnery jen proto že jeho projevům zrovna netleskají. Někoho kdo se nebude muset při každé trapnosti schovávat za prolhaného tiskového mluvčího. Zemana bylo už dost, svoji šanci měl a nic dobrého nepředvedl, kromě mezinárodní ostudy pro Česko a té už víc nepotřebujeme.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ušel ventil

Zeman

Drahoš je viz článek – http://tadesco­.cz/neoliberal­ni-fasismus-mmf-volba-zlocince-prezidentskeho-kresla-rozeslete-nejvice-lidem/

Upravil/a: Ušel ventil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
reika

Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
allsop

Nejdu volit

Do toho nikomu nic není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zeman

I když já jsem již po prvním kole spokojen. Největší drzouni vypadli a jeden s velkým debaklem, což svědčí o tom, že národ na rozdíl od politiků rozum neztratil.
Nicméně je tu druhé kolo a já volím Zemana. Co slovo, to moudrost a pravda. Nikým neřízená.
https://l.face­book.com/l.php?u=https­%3A%2F%2Fwww.go­ogle.cz%2Furl%3Fsa%3Dt%2­6rct%3Dj%26q%3D%26es­rc%3Ds%26source%3Dweb%26­cd%3D9%26cad%3Drja%26u­act%3D8%26ved%­3D0ahUKEwiwsNe9p-HYAhVOIlAKHbzXBM0QFghG­MAg%26url%3Dhttps%25­3A%252F%252Fwww­.seznamzpravy­.cz%252Fclanek%252Fmi­losi-jdi-do-invalidniho-kresla-vsechno-mas-v-hlave-drahose-rozmetas-radi-f-r-cech-41798%26usg%3DA­OvVaw0riiU3evam­Xt0TCMcfbMr9&h=AT­Nh2x106iCS_OR­DAuJokYLrRXD99YN0FsL­8RxhoFLirdpPUM­JSTEWYizCASkoL­tS2D-d7c6EKkRpBiL6uz9ps­HbLbU8scEOFKPmzSpQSxtnm­ToiIoogKLcd_2I­YkeoiQ8mcfli5cE­YyHP-iPyLL8UQzuXILaq­FJ8RnJX3wT4bxttv0_U­fUd9o1rZ0-BEvDt36_Gp9R2GA­V3b9SyO9y0mGBUW­hDgcEP7wWnIsox­rowSCc6XaczBmP32Aw­ScPOuvKnlBEcUP­KcZqPi7eFCpaq­GbRIs9muByDpx6I0A_ez­WlQ5wgKzk-9hJjg

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Drahoš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Zeman

Pro Zemana jsem se rozhodl poté, co jsem četl vyhýbavé a nepřesvědčivé odpovědi Drahoše na některé otázky. Euro, emigranti, bří. Mašínové. Dál jsem toho názoru, že prezident by měl mít zkušenosti v politice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nejdu volit

Nešel bych volit ani kdyby kandidoval samotný Mirek Dušín!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nejdu volit

Ještě nevím.

Den po volbách jsem v rádiu poslouchala hodinový rozhovor
s panem Drahošem. Jediné, co jsem se od dozvěděla, bylo, že
Zemana o debaty neprosil.
Žádná sebereflexe, žádný názor, nic nedokázal obhájit…

Ještě se podívám na Primu a ČT, ale nevím, jestli mne přesvědčí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kefud

Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Drahoš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Drahoš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Raluvud

Drahoš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.