ReSet

Kód k autorádiu VW T5

Zdravím kupoval jsem auto s neoriginální rádiem a nikdo mi k němu není schopný zjistit kód,byl jsem i na pobočce VW Choťánky a stálo mě to 600 a nic nezjistili.
Už se to táhne dlouho a mě kvůli rádiu nefunguje, světlo na tažné zařízení a parkovací senzory prý kvůli tomu jak je to propojené v řídící jednotce.
V autech se nevyznám ale jestli se to najde hodná duše co ano, případně nějaký dobrák co je ostřílený zloděj autorádií a zjistit kód dokáže za pár minut na internetu budu moc rád za poskytnutí.
Díky
Kuba

Odpovědi
cappuccino

Kubo, spis by ti poradil nekdo z VW klubu. Tam jsou odbornici, co se vyznaji.