zjentek

když spackám sebevrařždu a přežiju to, můžu pak ještě někdy do kostela?

Nejlepší odpověď
arygnoc

preboha, len to nie, lebo tam by vám to mohlo rozhovoriť!

na druhý pokus to možno vyjde.

;-Q

Další odpovědi
klumprt

Do kostela může snad každý, pokud je odemčeno. A pokud je mi známo, tak i takový hřích jde vygumovat pořádným pokáním.

orwell

Pokud spackáš sebevraždu, jsi naprostý amatér a zasloužíš si nejen zákaz chodit do kostela, ale i do hospody.

Löwe

Arygnoc: takhle jsem se již dlouho nezasmál, děkuji :)

doney gal

Samozřejmě. Každý má právo na odpuštění.

anonym

Já myslím,že to na poprvé dáš,abys pak do kostela nemusel.

WenceslasRe

Tak se tak hloupě neptej a zkus to ne? Za zkoušku nic endáš 3:-D

arygnoc

Löwe:

a čo na takú otázku odpovedať?

;-Q