dust8

Když si člověk přestává vidět pohledem dolů na přirození, tak kolik asi tak začíná vážit?

Nejlepší odpověď
led

Nepremýšľajte o hmotnosti (váha), ale o nadmernom obvode brušných partií (tučibomba) https://static7­.depositphotos­.com/1007989/773/i/950/d­epositphotos_7735414-stock-photo-plump-man.jpg

Další odpovědi
elkon

To se nedá určit jednoznačně. A přestaň se sledovat. To nikam nevede.

orwell

To závisí na výšce postavy, velikosti přirození a stupni vzrušení.

Drap

Záleží také na tom, zda se jedná o muže, nebo o ženu. A i tak nelze váhu odhadovat. U každého to bude jinak

Arne1

To mají na Slovensku takové dvě číslovky, které se mi moc líbí.

VEĽA
PRIVEĽA

Kepler

Tak ten okamžik jsem nezachytil. Pro mně to začalo být kritické, když jsem nevěděl, která mi to vlastně kúří…

aliendrone

Jen bych doplnil orwella, že v tom může hrát roli i počet dioptrií. ;) :)

BTW – Abys špatně nepochopil Keplerovu odpověď, tak s tím jak dorůstal (tělesný vývin) byl NUCEN zdokonalit tehdy prakticky neznámý přístroj – Keplerův dalekohled, čímž mimoděk obohatil celé lidstvo, což se málokomu podaří. No co, stejně je to erotochlívák. ;) :D :D