Když se ze slupek koupených jablek udělají křížaly, tím se pečením v troubě ztratí vlivem teploty většina pesticidů?

Když se ze šlupek z kupaných jablek udělají křížaly, tak se tím pečením v troubě ztratí díky teplotě většina pestidiců?

Nejlepší odpověď
Drap

Křížaly se nedělají ze šlupek. To neni křížala, ale sušená šlupka. Myslím, že pokud tam jsou pesticidy, tak myslím, že se neztratí.