Kdyz s nekym dlouho telefonuji , pomaluji pri tom cely papir. Take cmarate ? 🙂

Ja bych hlavne chtela vedet , proc cmaram. ! 🙂 Sama na to nemuzu prijit. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Deli , cmaram jakoby od rohu .. ty uzavru a pak " jdu " dovnitr . ! Ale same rovne cary , zadna kolecka , srdicka … ! 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Při telefonování ne, ale na různých přednáškách a školeních jsem čmárala. Kdysi jsem navštěvovala kurz automatického kreslení a dověděla jsem se, že tyto čmáranice vypovídají o vnitřních pocitech, snech, vztahu k životu. „Píše“ je pravá mozková hemisféra.

Mají tedy skrytý význam, ale už jsem zapomněla, co znamenají. Teď jste mně je znova připomněla.

Další odpovědi
Andělé

  • iv-, já čmárám při telefonování také. Ale nejčastěji chodím z místnosti do místnosti,jako tygr v kleci. Jako by mě někdo rozdráždil a lítám sem a tam. Děti se mi vždy smějí,ale já jsem jako v tranzu a nic okolo sebe nevnímám. Nejsem trošku divná?…jenom trošku ale…:-D

Doplňuji:
lahny-to není přeci jen o penezích.Mě kamarádky volají po 19 hod.,kdy mají volání zadarmo…

Deli

Třeba to jsou nevybité skryté umělecké sklony!

Já zásadně nečmárám, to se pak soustředím na to, co čmárám a přestanu poslouchat volajícího. Chodím a sedám si na vyvýšená místa (na linku, na stůl, na parapet – na židli si při telefonování nesednu 🙂.

Jo, -iv- a co načmáráš???

dědapetr

Při telefonování obyčejně čtu věci kole mě napsané.Kreslím po papíru když mě žena vykládá něco moc dlouho.

atena

Čmárám také, většinou to není žádný obrázek, jen jezdím tužkou sem a tam a třeba do tvaru čtverce,obdélník, jen si prostě čmárám…vzhledem k tomu, že je mně 57 let, a jsem v pohodě, čmárání není na závadu 🙂

anonym

Tak tady je vidět, že ženské telefonování je jiné, protože za 1.asi mají dost času a za 2.mají dost peněz na to aby utrácely za dlouhé hovory.
Pokud telefonuji já, tak jsem do pěti minut hotový s každým telefonátem a nemám čas ještě schánět tužku a něco čmárat.Zrovna tak nechodím, ale jen přejdu buď pro papír s tužkou,( a to jen někdy) abych si zapsal nějaké informace a nebo abych našel lepší signál na telefon.

tom004

Tady,je to dost zajímavě popsáno.
Automatická kresba je tedy způsob přijímání informací či zpráv prostřednictvím kresby. Kdo z nás nezná situaci, kdy například při telefonování, či sezení na schůzi vezmeme do ruky tužku a začneme bezmyšlenkovitě kreslit, necháváme ruku, aby samovolně vedla tužku po papíře. U toho vznikají zajímavá dílka, protože se tady začíná projevovat naše intuice, či podvědomí. To je začátek.

Zdroj: http://www.pu­tujici.cz/?p=p_179­&sName=Automa­ticka-kresba-a-automaticke-pismo

salsa verde

nečmárám, chodím a dělám to cobych dělala i kdybych netelefonovala, nabírám oběd na talíře, žehlím, dávám prádlo do pračky atp-prostě se nezastavím.