Avatar uživatele
anonym

Kdyz s nekym dlouho telefonuji , pomaluji pri tom cely papir. Take cmarate ? 🙂

Ja bych hlavne chtela vedet , proc cmaram. ! 🙂 Sama na to nemuzu prijit. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Deli , cmaram jakoby od rohu .. ty uzavru a pak " jdu " dovnitr . ! Ale same rovne cary , zadna kolecka , srdicka … ! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Andělé, Kerberus, tom004, dědapetr, dougie, Deli, anonym před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Při telefonování ne, ale na různých přednáškách a školeních jsem čmárala. Kdysi jsem navštěvovala kurz automatického kreslení a dověděla jsem se, že tyto čmáranice vypovídají o vnitřních pocitech, snech, vztahu k životu. „Píše“ je pravá mozková hemisféra.

Mají tedy skrytý význam, ale už jsem zapomněla, co znamenají. Teď jste mně je znova připomněla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-, já čmárám při telefonování také. Ale nejčastěji chodím z místnosti do místnosti,jako tygr v kleci. Jako by mě někdo rozdráždil a lítám sem a tam. Děti se mi vždy smějí,ale já jsem jako v tranzu a nic okolo sebe nevnímám. Nejsem trošku divná?…jenom trošku ale…:-D

Doplňuji:
lahny-to není přeci jen o penezích.Mě kamarádky volají po 19 hod.,kdy mají volání zadarmo…

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Třeba to jsou nevybité skryté umělecké sklony!

Já zásadně nečmárám, to se pak soustředím na to, co čmárám a přestanu poslouchat volajícího. Chodím a sedám si na vyvýšená místa (na linku, na stůl, na parapet – na židli si při telefonování nesednu 🙂.

Jo, -iv- a co načmáráš???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Při telefonování obyčejně čtu věci kole mě napsané.Kreslím po papíru když mě žena vykládá něco moc dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena

Čmárám také, většinou to není žádný obrázek, jen jezdím tužkou sem a tam a třeba do tvaru čtverce,obdélník, jen si prostě čmárám…vzhledem k tomu, že je mně 57 let, a jsem v pohodě, čmárání není na závadu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak tady je vidět, že ženské telefonování je jiné, protože za 1.asi mají dost času a za 2.mají dost peněz na to aby utrácely za dlouhé hovory.
Pokud telefonuji já, tak jsem do pěti minut hotový s každým telefonátem a nemám čas ještě schánět tužku a něco čmárat.Zrovna tak nechodím, ale jen přejdu buď pro papír s tužkou,( a to jen někdy) abych si zapsal nějaké informace a nebo abych našel lepší signál na telefon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Tady,je to dost zajímavě popsáno.
Automatická kresba je tedy způsob přijímání informací či zpráv prostřednictvím kresby. Kdo z nás nezná situaci, kdy například při telefonování, či sezení na schůzi vezmeme do ruky tužku a začneme bezmyšlenkovitě kreslit, necháváme ruku, aby samovolně vedla tužku po papíře. U toho vznikají zajímavá dílka, protože se tady začíná projevovat naše intuice, či podvědomí. To je začátek.

Zdroj: http://www.pu­tujici.cz/?p=p_179­&sName=Automa­ticka-kresba-a-automaticke-pismo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

nečmárám, chodím a dělám to cobych dělala i kdybych netelefonovala, nabírám oběd na talíře, žehlím, dávám prádlo do pračky atp-prostě se nezastavím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek