Rokio

Když přejdu přechod pro chodce a přejede mě auto, budou mi k tíži moje duševní poruchy?

I kdybych ho přešel na zelenou (zelená na semaforu), nebo na zebře bez semaforu, když by osobní automobil byl daleko dál než 50 merů, nebo náklaďák dál než 80 metrů, byl bych střízlivý, rozhlédl bych se, šel rychlou chůzí apod.

Mějte na paměti, že u lidí s mou diagnózou je více sebevrahů než u schizofreniků. Dále je mi 25 let, a to je věk, kdy se nejvíce lidí pokouší o sebevraždy. Kromě toho, že mám psychiatrickou diagnózu, u které je opravdu hodně lidí, kteří si sáhlo na život, jsem vývojově postižený a mám nemoc, která bývá označována za opak deprese. V minulosti bylo mé IQ v pásmu mírné mentální retardace, což je dnes označení pro subnormu.

I přes tohle všechno se já cítím prostě skvěle.

Odpovědi
dubraro

Myslím, že o to by se nikdo nezajímal.

Drap

Pokud tě přejede, tak budeš nebožtík a těm se už k dobru ani tíži nic nepřidává. Má to zkrátka za sebou.

elkon

A byl by konečně klid.