fortin

Když lidé na venkově chtějí zabít psa, přivřou mu hlavu do branky

nebo ho utlučou. Prase střelí do hlavy. Čím ale zabít fanouška Slavie? http://www.no­vinky.cz/krimi/230918-tezkoodenec-pred-prazskym-derby-rozbil-obuskem-lezicimu-fanouskovi-hlavu.html?ref=boxD

novinář tam upozornil policisty s kamerou aby pořídil záznam.

Nejlepší odpověď
Rocker

Proč by měli lidi zabíjet psa?Takovýho člověka bych asi taky umlátil.

Další odpovědi
tom004

Nevím proč bys měl ubližovat fanouškovi. A co se týká „fanoušků“,tak to bych nechal na policajtech a soudech.

iceT

Viděl jste film Proč?
Jsou fanoušci a jsou prasata,co si takhle chodí léčit komplexy a vybít zlost,čímž nechci si říct,že souhlasím se zásahem do toho policisty.
Ale na tom videu taky brali jednoho,co rozhodně nevypadal jako fanda,spíš jak kdyby šel vybrat banku nebo někam na protestní akci,když byl tak zakuklený.To se fandové stydí za svůj ksicht?No nevím,já takhle nikam fandit nechodím,ale kdybych šla,tak si nedám na hlavu kuklu aby mě někdo náhodou nepoznal.

johana 56

Takový člověk by si zasloužil mít vlastní hlavu ve vratech.Pokud neumí docenit,jak věrným přítelem může pes být,neměl by si ho pořizovat.Jinak souhls s tomem 004.