Michal Kole

Když jste někdy byli v nemocnici (např. dámy v porodnici), nechali Vás sestřičky ležet v posteli v ponožkách nebo to

nevydýchali a přišel Vám vynadat primář nebo osobně ředitel nemocnice či přednosta kliniky ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jasně čisté ponožky jsem mohla mít

Další odpovědi
Drap

V nemocnicích ponožky nikdo neřeší. Pokud jseš zvyklý, nebo ti je zima, tak so vezmeš ponožky a nikoho to nezajímá

Děda Louda

Nenechali, nechaly.

venkovan

Já nevím, ale řekl bych, že v posteli bývá prostěradlo, nějaká přikrývka a polštář. Nepamatuji se a neslyšel, že by někdo měl v posteli tolik ponožek, že v nich mohl ležet.

johana 56

Bez ponožek ani ránu,některé mám vyhrazeny čistě na spaní.Někdy ty ponožky jsou v posteli přijatelnější než věčně ledové nohy.

Sůwa

Co máš pořád proti ponožkám? Lepší čisté ponožky, než špinavé nohy 🙂