jirka F

Když jíte párky nebo klobásy, kolik jich většinou sníte?

U mě to je 4 slabé párky. a když jsou klobásy, tak sním dvě.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Byla doba, kdy jsem snědl na posezení půl metrů točeňáku, 4 –5 klobásek a i 8 párků, ale už mi to tolik nebere a tak se spokojím s málem, viz obrázek: https://www.domaci-jidelnicek.cz/wp-content/upload­s/2020/02/DSCN8044-768x576.jpg

Další odpovědi
ivzez

Jednu nožičku.
Dnešní párky mi nechutnají a klobásy jsou syté (silnější).

Drap

Podle hladu a velikosti. Většinou 10 – 15 dkg

Kepler

Jednu nožku párku, nebo 1/2 nožky klobásky.

Nassin

Já uzeninu nejím.

nyjono

No přece podle velikosti.
I tenké párky jsou různě dlouhé a klobásky různě dlouhé i různě silné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.