NatálkaR

Když chci zhubnout je lepší pít džusy a nebo colu?

Mám relativně dobrou postavu, ale chtěla by dolů tak 2–3 kila. Je lepší pít džusy a nebo colu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Džus

I hodně džusů nebo ovocných šťáv obsahují spoustu cukru a náhražek.Přečti si pečlivě složení nejl.tzv.100% šťávy a řeď je vodou. A colové nápoje co se obsahu cukru týká jsou naprosto out a ty „light“ jsou zase plné nějaké chemie a pro tebe nezdravé.Pokuď chceš zhubnout o několik kg,mělo by stačit upravit jídelníček,více zeleniny,ovoce (ne zrovna banány) a k pití je nejl.voda.No, k tomu zvýšené pohybové aktivity a hlavně nechtěj zhubnout za týden! :D

Další odpovědi
Funna

Džus

ani jedno…VODU!!!
Doplňuji:
záleží kolik toho vypijete, džusy obsahují také hodně cukru, i když přírodního…cola light zase není nic moc zdravého…takže pokud chcete opravdu zhubnout, měla byste sacharidy přijímat tak max. z ovoce, zeleniny a ostatního nepřislazovaného jídla…nalévat se ještě přitom ještě dalším cukrem je nesmysl…

Ella

Džus

ovšem z čerstvě vymačkaného ovoce, ne to, co se kupuje „100%“ v obchodech!

ale pokud chceš zhubnout, pij vodu, obyčejnou, bez bublinek a BEZ příchuti…

Toruk

Džus

Určitě džus. A ještě Ti poradím, alespoň 1 den v týdnu, při tom pití džusu vynechej jídlo a jen pij džus. Je to skvělé nejen na hubnutí, ale na celkovou pohodu. Je to podobné jako půst, ale ten džus bezvadně osvěží a při tom i dodá energii.

quentos

Džus

To je přece jasné, Cola je kalorická až hrůza, obsahuje mrtě cukru.
Ovšem jenom pít džusy stačit nebude, chce to hodně pohybu.
Doplňuji:
Jelikož sám jiné než stoprocentní nekupuju, tak jsem to bral jako samozřejmost…

Kardi

Džus

Voda s citronem..já jsem se kdysi vsadil že zhubnu 15kilo za měsíc a půl a pohoda..takže ti doporučuju pít vodu s citronem..)) půjde to samo))

Norei

Džus

Ale jen bez chemie a jen dopoledne. Odpoledne už jen čistou pramenitou, nejlépe strukturovanou neperlivou vodu. A ta voda by měla mít pH alespoň 7. Je to těžké takovou vodu najít. Ale jde to. Nejjednodušší způsob je pořídit si kvalitní filtr na kohoutkovou vodu. Nebo balenou vodu z ledovce. Ale ani ta nejlepší voda sama o sobě k hubnutí nepomůže. Rozhodující je to co jíme. Především je potřeba eliminovat kyselinotvorné potraviny. Rozhodně nejíst rohlíky, housky, bagety, buchty, koláče a vše další, co je z bílé mouky.

venkovan

Cola

Ale je třeba té coly potřeba pít hodně.Potom teprve začne fungovat: tedy jen co se rozleptají zuby, poškodí žaludek a další, začne se díky Cole celkem dobře hubnout.

hanulka11

ani jedno ani druhé...... nejlepší je voda neperlivá, můžeš si do ní vymačkat citron ten osvěží a podpoří spalování tuků- proč do sebe cpát cukry z coly nebo džusů a navíc to ani žízeň nezažene

Děda Louda

Vždyť je nad Slunce jasnější, že si z nás NatálkaR utahuje.

venkovan

Ale ne, jen zapomněla dopsat zda Colu či džus rumem nebo vodkou.