anasnas

Když by jste měli ve škole napsat referát jaký by jste napsali téma naše prirodana

Na pondělí máme napsat tema nase příroda co by jste do toho napsali

Nejlepší odpověď
annas

Vaše práce bude hodnocená, takže je důležité to, co napíšete vy, nikoliv já.

Psala bych, kdo a čím přirodu ohoržuje, jak na přírodu působí civilizace, jak přírodu chránit atd.

Další odpovědi
www

Téma bych volil podle toho, co znám, co se mně líbí či nelíbí v samotné přírodě nebo přístupu jedinců/státu k přírodě ap.
Jak ale říká annas, je to tvůj úkol, snaž se proto ! 🙂

klumprt

Já bych psal o kůrovcovém problému. Takové shrnutí argumentů kácecího a nekácecího přístupu. Na internetu je k tomu určitě článků habaděj.

marci1

Třeba zrovna aktuální téma ze zprávy ze včerejška. Po 35 letech zesiluje ozónová díra. To je zajímavé téma, napiš o tom, co to způsobuje, čím je to nebezpečné apod.

talka

Hlavně bych psala (i vyslovovala): KDYBYS, KDYBYSME, KDYBYSTE!!!!