autacek

Kdybyste se rozhodli sami za sebe učinit právě teď, dnes, nějaký vzkaz budoucím generacím, co by to bylo?

Nejlepší odpověď
Edison

Nedělejte stejné chyby, jako jsme dělali my a generace před námi. Poučte se z chyb minulosti. Nevymýšlejte vymyšlené a věnujte energii rozvoji.

Další odpovědi
Kepler

Milujte se a množte se! (Demografický vývoj stojí za prd).

hapiky

Jestli chcete v něco věřit, tak nejraději v Boha, protože komunistům a podobným spasitelům se věřit nedá.

orestez

Chlapi, nevylévejte to pivo z okna. Podívejte jak vypadám.

ivzez

Spoléhejte jen (!) na svůj vlastní rozum, nenechte se oblbovat
politickou korektností ani „hate free“ či genderovým šílenstvím!

(Bylo by toho víc, ale toto mi momentálně přijde nejdůležitější.)

Kryšpín

Promiňte, za ten bordel z plastů

EKSOT123

Sorry!

marci1

My jsme tu nyní. Jsme rádi a doufáme, že tu budete v budoucnosti Vy. 🙂

annas

autacek ,

dnes jste svou otázku nějak moc překombinoval.

autacek

Popravdě asi jsem chtěl zeptat na úplně něco jinoho, šlo mi o časovou kapsli, něco jako kopule na střeše kostela, objev pro náhodného budoucího nálezce za x let. Nemám ale moc času zde něco zanechat, nápady jsou, ale zatím mi zdejší odpovědi moc inspirace nerozšířily 🙂

ivzez

Nevím, jestli jsem se trefila do Vaší představy,
ani jestli už jste vzkaz nezanechal.

Já bych zanechala varování → začínám mít obavy,
že na výše zmíněné může naše společnost „dojet“.