zjentek

Kdybyste dostali 10 euro za každou masturbaci, jaké/které auto byste si mohli koupit?

Mně by vydalo na vysněný Dodge Challenger v kůži. V KAŽDÉ BARVĚ!

Odpoví některá z dam? Děkuju.

Nejlepší odpověď
da ny

Inu, ale odpoví, proč ne :)
Tak, to já bych se nezmohla ani na to z regálu hraček u zdejších Vietnamců , za 39,– Kč ;D

Další odpovědi
aliendrone

Dnes? Asi bych chodil pěšky a bos! :(
Byly ale doby, kdy to NEBYLO na blbé auto, ale přinejmenším na Boeing 747! (jestli si to dobře pamatuji) ;) :D :D

df

Na Mercedes-Benz S Classe bych se asi dostal za tech 90–100 tisic.

aevul

Na světě je cca sedm miliard lidí, z toho cca čtyři miliardy v sexuálně aktivním věku. Protože masturbuje každý, to máme 40 miliard eur. Stačilo by, kdyby každý masturboval jednou měsíčně a dělá to půl bilionu eur ročně. Za to bych si založil sbírku veteránů.

Doufám, že sis došel umýt ruce, než jsi tu otázku položil. Ale že při tom myslíš na auta..? No, každého vzrušuje něco jiného.

Darcy

koloběžku.
nikoliv elektrickou 😘

Ade sanya

Všechny

zjentek

Disraeli, absolutní souhlas s větou " Je akorát spojena s nedosatkem kontroly, disciplíny, úbytkem vitality, testosteronu, motivace, životní síly, atd." Špatné na masturbaci je (pokud je provozována až k samotnému vyvrcholení), že potřebné látky odcházející coby ejakulát se v těle musí zase tvořit. A tvoří se z krve, jak jinak.

Na druhou stranu, pozoroval jsem šimpanzi a ukázalo se, že si masturbaci často dovolí. přitom jim neubyde ani síla, ani pozornost (skáčou po větvích furt stejně). Teď je otázka, jestli takový šimpanz při onanii často vyvrcholí, to jsem neviděl.

Nesouhlas s částí, že by neměla vůbec žádné benefity.

A propos, kdys byl naposledy v ulicích vlasti? Vždyť ty „státy“, které tady popisuješ, máš DÁVNO PŘÍMO TAM, přímo pod nosem! Asi dost záleží, v kterých časech chodíš pěšky venku a kde přesně.

zjentek

Da ny, to je mi strašně líto. A papáš mrkvičku? 😁😅

zjentek

(To byl fór. A protože seš jistě krásná a moudrá dáma, pro autoerotiku jsi prostě ještě neměla prostor no, to je jasný to chápu (;)

zjentek

Aliene, nestraš chlope!

zjentek

Df, tak to seš ještě mladej kluk.

Lgee

Aevul – co asexual, ten taky masturbuje, že píšeš každý.

Mravenec

Ano, ten taky. Znám jednoho.

Lgee

A co ten kdo má reálnou zkušenost s „hnusnou“ holkou bez make-upu (která předtím byla hezká)

Disraeli

Lidi si dnes myslí, že masturbace je něco zcela běžného, co dělá každý, co vždy bylo a co je přirozené, či dokonce zdravé… NE, nemasturbuje každý, převládá to hlavně v moderním Západním světě a ve státech, které na tom nejsou nejlíp (morálka). Dnes je tam všude vulgárnost a sex, vše je „sexualizované“. Za jedno je to tabu, lidi se bojí nahoty atd., na druhé straně se nebojí jakýchkoli sexuálních zvrhlostí. Porno je všude, postihuje i malé děti, které na něj všude snadno narazí, stanou se závislí a masturubjí, co jim síly stačí…
Třeba ve starověku záleží na místě a době, ale pro mnohé je to dnes asi šokující, ale v drtivé většině míst ve většině společností masturbace prostě nebyla. Lidi se sami sebe sexuálně nedotýkali a o sexu často ani nic nevěděli, dokud nedošlo k samotnému aktu (záleží, jak moc TA společnost byla otevřená k sexu – ale i když třeba byla, masturbace tam zpravidla i tak nebyla). To jen dnes, v moderní době se masturbace rozšířila téměř do celého světa a začali ji skoro všichni provozovat
Ne, není ani zdravá a nemá ani benefity. Je akorát spojena s nedosatkem kontroly, disciplíny, úbytkem vitality, testosteronu, motivace, životní síly, atd. Za jedno o to lidi dřív ani neměli zájem, za druhé o tom ani kolikrát nevěděli (a sami by to většinou neobjevili – ve společnosti bez porna a sexualizace), za další k tomu zkráka neměli potřebu a měli zkrátka návyky, vlastnosti i sebekontrolu, aby to nedělali a hlavně taky na něco takového ani neměli čas a nemohli si to dovolit (svou sílu, svou pozornost, veškerou energii museli věnovat jiným věcem jako namáhavá práce a povinnosti a to ani NEJDE dohromady s něčím jako je masturbace… protože ta všechnu tu potřebnou energii a spol. vezme, ubere, vysaje).

Darcy

Disraeli, škoda že takhle chápeš masturbaci. Jako něco nesprávné co z člověka saje energii. Je přirozená a souvisí s vývojem člověka. V určitém čase ustoupí, a přijdou zdravé sexuální zkušenosti. Tak to zdravé je, pokud ale člověk zůstane fixovaný na masturbaci, místo na navazování zdravých vztahů, tak to špatně je. V minulosti byla masturbace odsuzovaná jen kvůli cirkvi, viď povestné náramky čistoty (náramky – stužky se zvonečky) které se zakládali na noc puberťákum na ruky už od cca 12 století..
Že nemasturbuje každý, ano to je naprosto pravda. Ale není to špatné. Ne každý to potřebuje, ja potřebuji k uspokojení taky telo, něhu a muže, mně třeba nebere ani striptíz.
To ale neznamená že odsuzuji masturbaci. A že není zdravá? – to se pleteš.