zjentek

kdybych tady slíbil, že po dosažení zlata se zde již neukážu, začali byste mě rychle bodovat?

Doplňuji:
zzzlatokopka: takže ty seš zzzzz? Mám celkem postřeh né? ;p

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Zjentek neprovokuj, bo ti utrhnu gumu v jégrovkách:-ooo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-se-vam-stalo-to-co-mne

Další odpovědi
marci1

Tak s tím rozhodně nepočítej. My Tě tu potřebujeme. Ach jóó, ta mužská ješitnost. Jsi dobrý a budeš ještě lepší. Jinak tu bude jen Timur a jeho parta ! Byla by tu nuda. 🙂

anonym

Honíš frčky?Byla by tě škoda,však máš stříbro,takže máš jisté tady na chatu pravomoce,dokonce bych řekl,že stejné jako Barbucha a jeho parta.

Nevíteto?

Ne 🙂

anonym

No otázka jak v první třídě.Byla by tě škoda..... být zlatým.

Hawajka

Ničeho bys nedokázl ;)))
K čemu by ti to zlato bylo, kdybyses tady neukázal? :D
Sle ty to asi myslíš jinak… byla by tě škoda :))

honza19hk

kam ten spěch?

gecco

Obávám se, že sis ´nepomohl´ – naopak, teď nebudeš dostávat body žádné – abys nemohl splnit svůj slib/hrozbu, že se tu po dosažení ´zlata´ již neukážeš…
;-DD

zjentek

gecco: to tam fakt chceš bejt dřív nežli já, jo? Né to se nesmí ..to by byl podraz, bezpráví a útok na můj osobní imaginární život, jakožto můj jediný život! ;o

gecco

😉

zjentek

..a důchodci a škodná klídek, já to potom smažu sám ..jasný? Jiný zlo tady nedělám, tak na to laskavě berte ohled, škodílci ;p

zjentek

Hawajka: seš tady jediná bystrá ;)
Jugar: máš štěstí, že"ty můžeš" ;z

gagaga

uz jsem zacala :)

  • iv-

anonym

:)

gagaga

dejte mu taky hvezdicku, at to urychlime :)
a od ted kazdy den..pet palecku … !
i hvezdicek..to zmaknem :)

zjentek

gagaga, že se to nijak neprojevilo sakryš ;o

zjentek

..a že už je to doba- to je na umření ;(

gagaga

vy jste tu este ??!!
grrrrr