zjentek

už se vám stalo to co mně?

..že jste vyšli na ulici a až tam jste zjistili, že vám chybí nějakej kus oděvu? Já šel v jégrovkách bez kalhot :o a vy?
Doplňuji:
zzzzz, poznal jsem to díky obdivným pohledům všech kolem, což nasvědčuje, že to slušelo ..zatracený mrazy :o

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě za mlada , už před mnoha léty jsem až v autobuse do práce zjistil, že na nohou mám domácí pantofle.

Další odpovědi
GM

Jednou v zimě, před mnoha lety, jsem dojela do práce, sundala jsem kabát a zjistila jsem, že pod ním mám jen spodní prádlo a kombiné, šaty nikde. Takto jsem dojela 50 km autobusem a 5 zastávek šalinou. Kolegyně mi půjčily pracovní plášť.

zzzzz

🙂
Tak to se mi vážně nestalo, a slušelo ti to???
Já neumím řídit v botách na podpatku, tak si na řízení obouvám croxy, jednoho dne jsem se v těch růžových croxech přistihla na pracovní večeři 🙂
Doplňuji:
Nezoufej brzo bude jaro. 🙂DDDDD

Sůwa

Stalo se mi někdy v roce 1963–4, že jsem v tramvaji cestou do školy ( střední ) zjistila, že nemám spodní kalhotky. Okamžitě jsem zpanikařila, že to určitě všichni kolem vědí. O přestávce jsem mazala do obchodu a koupila děsné růžové a dost velké, ale byla jsem zachráněna. Podotýkám, že jsem jela z domova !!! 🙂

marci1

No, taky by se dalo říci, že kus chyběl. Jako „dáma“ jsem vyšla v dlouhé sukni před dům a sousedka na mně začala volat, že mám sukni nahoře. Na jedné straně jsem ji měla až v pase, zastrčenou za spodním prádlem. Od té doby si své oblečení před odchodem z domu pečlivě kontroluji.To je tak, když člověk před odchodem z domu ještě navštíví WC. 🙂

pusinka50

Že by mi chyběl kus oblečení, to ne. Ale kdysi před lety jsme v tehdejší mlékárně zjistila, že sice mám černé střevíčky, ale na každé noze jinou obuv! Pak už jsem se ve frontě jen modlila, aby to nezaznamenal někdo další

ivzez

Já jsem dvakrát (v odstupu asi 7 let) odešla od lékaře v návlecích na botách.
Naštěstí jsem to zjistila hned před domem, tekže jsem se vrátila a návleky
odložila tam, kam patřily.

briketka10

já zas odešla domů z práce
v přezůvkách až v půlce cesty
jsem se vracela, když mi bylo
divný, jak cejtím kamínky na
ťapkách a holky co tam ještě
zůstaly se mi řechtaly 😁
Doplňuji:
Sůwo

jiný než ty děsně růžový neměli
jó já růžovou zrovna nemusím a
jak ses v nich cejtila, když ti byly
volný 😁

Houslovyklic

Jednou jsem odešla v navlecích na botách… Ale všimla jsem si toho hned před domem.
Mé sestře se stalo něco zajímavějšího, když byla na základce. Jednou na záchodě zjistila, že pod sukní má kalhoty od pyžama…:-)
Doplňuji:
A pak jsem ještě slyšela další zajímavé historky od jedné známé, tak se s vámi musím podělit.:-)
Jednou prý jela autobusem s paní, která si zapomněla krém rozmazat po celém obličeji. Takže měla několik bílých teček na čele, tvářích a nose.
A jindy prý viděla paní, které se zachytilo za pásek kabátu ramínko…
Zejména v tomto případě nechápu, že si toho nevšimla.:-D

badisko

hm jeste ne …ale casto se mi stava ze zapomenu ..ksiltovku …:D coz je problem ..kdyz vezmes v uvahu ze jsem na miste …kde prsi dva dny ze tri a fouka vitr …
Zjentku to je jeste v pohode …to jeste neni ta prava skleroza ta nadejde.. az si sednes na velkou vykonas potrebu a pak zjistis ze jsis nesundal kalhoty …:D to bude teprve ficak…:D

Quimby

Neni to přesně oblečení, ale byl jsem jednou nakoupit, vzal sem si jen košík do ruky. U pokladny sem ho zapoměl vrátit. Vyšel jsem s ním až před obchod, tam mi to až došlo, pár lidí se okolo začlo smát, tak sem ho šel vrátit.

bolak

http://brazille-idea.com/blogwp/wp-content/upload­s/2011/03/burn-electric-kettle-on-stove1.jpg

Doplňuji:
štamgast: todle je klasika, mně samotnýmu už se něco podobnýho málem stalo, ale naštěstí mi to včas došlo, nicméně už byl puštěnej plyn, konvice na místě a já mačkal jiskru :)

co se týče toho oblíkání, tak samozřejmě, jak už tu párkrát padlo, i já odešel několikrát od doktora v návlecích a pak s nimi několik hodin jezdil po městě městskou hromadnou dopravou..

jinak pokud bych se měl držet rozšířeného tématu „ach ta moje hlava“ , tak už jsem se ocitnul i v pár dalších řekněme sesterskejch situacích, co si pamatuju tak jsem třeba jednou rozmražoval jídlo v mikrovlnce, a když se po 45 minutách
přestal točit talíř a zhaslo světlo, otevřel jsem ji a byla prázdná..talíř jsem totiž nechal položenej na ní, a co je na tom to nejlepší, že jsem to byl v průběhu ohřívacího procesu asi 4× zkontrolovat, jestli je všechno v pořádku, trouba svítila, nakouk sem dovnitř, jó, kotouč se točí,,,všechno je oukej

nebo se mi zas jindy stalo, že jsem dojedl jídlo (nějaké kuře s bramborem) šel jsem do kuchyně vyhodit kost a dát talíř do dřezu, vzal jsem kost a vyhodil ji, ale byl to takovej divnej tupej zvuk, né jako obvykle, zastavil sem se u dřezu a říkal jsem si, co to kurva je, jen sem tak stál, koukal se na dřez a snažil se pochopit co je špatně, co je dnes jinak než jindy, jenže na nic sem nepřišel, tak sem si řek že to bude nejspíš jen nějakej mozkoklam, jako když má člověk občas takovej ten pocit po zabouchnutí dveří od bytu, takový to tušení že si něco zapomněl, jenže ve skutečnosti si nic nezapomněl, tak sem nad tím jen mávnul rukou, vzal talíř, á hop, a najednou se stalo něco nepochopitelného, rána jako prase a talíř se rozletěl na tisíc kousků, jak je to možný říkám si…a kouknu se pořádně a vidím, talíř na kusy všude okolo koše a kost hozená ve dřezu…

KerrKnock

Ne, akorát jsem jednou chtěla vyjít v tričku ve kterém spím, ale to by asi moc poznat nebylo:-) To moje mamka má na tohle štěstí, ta by klidně šla v takových těch návlecích co se berou u doktorů až k nám domů:)

321Mordred

Mě se jednou stalo že jsem šel v mrazu jenom v tričku a přitom jsem si četl a až pak mě nějaký pán upozornil že nastydnu.

Hamon

Doma chodím jen v boxerkách. Ráno, když nejdu v obleku, pro urychlení evakuace domova si natáhnu ponožky a kalhoty, triko ne, protože zubuju až před odchodem. A dvakrát, co i pamatuju, se mi stalo, že jsem vyzuboval, obul si boty… a pak si na poslední chvilku uvědomil, že nemám triko. Hůř jsem zatím nedopadl. Ale třeba to přijde.

štamgast

Jednou jsem zaspal a tak jsem spěchal a musel jsem celej den být naostro a naboso protože prostě nebyl čas ráno hledat čisté ponožky a spodní prádlo v šupleti.
Doplňuji:
bolak: Vratné lahve :D

Nerevarin

Já šel jednou ven a před barákem jsem zjistil, že jsem doma nechal brýle.

huxa

Quimby-jednou jsem takto byl u nás ve vesnici nakupovat, košík nevrátil a nésl si jej půl kilometru domů, tam jsem teprve zjistil, že stále košík držím.

Občas zapomenu šátek či kšiltovku, také občas si vezmu jiné boty, občas zapomenu a nevezmu si žádné… Také jakožto správný školák jsem si už několikrát zapomněl školní baťoh.

Luciet

Mně se zatím přihodily jen drobnosti typu: zapomněla jsem podprsenku, vzala si každou ponožku jinou nebo si oblékla něco naruby.
*A jedním ze způsobů, jak ztrácet čas je, když hledáte nějaké oblečení a nakonec zjistíte, že ho máte na sobě.

briketka10

Houslovyklic

ramínko taky dobrý nechápu :O

zjentek

jak skleroza? To já nic, to počasí ..prostě jsem si natáh spodní díl a vyrazil, normálka :o
..badisko courá venku bez kšiltovky a sůwa ..sůwo kalhoty mělas?

Sůwa

Právě že jsem měla sukni a docela širokou, jak se tenkrát nosilo. Tramvaj neměla dveře jako teď a vítr tudy krásně povíval.
Pro Briketku – naštěstí guma v pase byla dost pevná, ale pak jsem ty kalhotky odložila navždy. Možná, je tu ještě někde mám… 🙂

zjentek

jé, to muselo být krásně romantické ..dneska by tě v šalině adolescenti nabodli jak shnilou hrušku :o

briketka10

Sůwo

jak ten větřík krásně povíval
bylo vidět i pod sukni, nebo
sis ji přidržovala 😁

zzzzz

sůwa tě trumfla 🙂

badisko

nojono …aby mi nezmokl kvetak …:D… ale vlastne jednou se mi ztalo ze jsem zapomnel na auto …prijel jsem do Londonderry chodil po obchodech a pak se stavil na kafe a kdyz jsem vysel z kavarny tak jsem ..akorat videl ze prijizdi autobus na Buncranu ..tak jsem nastoupil …asi po 10 km mi doslo… ze jsem nechal auto stat v centru …

gagaga

za rok to bude uz i bez tech jegrovek ! :p

  • iv-

marci1

Tak ty „jégrovky“ musely být boží ! 🙂

zjentek

ano, chvíli jsem se venku cítil jako modelka ,)

marci1

Dokáži si představit, jak si někdo říká : „Ty bláho, co dnes už ti lidi nenosí !“ 🙂

zzzzz

Zjentku děkuji za tuhle otázku, už dlouho jsem se tak dobře nezasmála.