Rokio

Kdy se zase vrátí Ježíš Kristus na zem?

Rád bych si s ním promluvil. Myslíte si, že ví, jak se chovám na tomto webu? Co si o mně tak může myslet?

Nejlepší odpověď
marci1

Odpověď pro věřící:
Znát den Ježíšova druhého příchodu není naše věc. Bible nás dokonce varuje před vypočítáváním přesného data této události.
O onom dni a hodině však neví nikdo, ani andělé v nebi, ani Syn; jenom Otec sám. (Mt 24,36)
Jedno je však jisté – druhý příchod Pána Ježíše určitě nastane. Tato událost není podmíněná. Podmíněn je jen její čas, protože zde hraje určitou roli postoj lidí. Bůh chce totiž zachránit každého člověka. 🙂

Další odpovědi
JežíšKristus

Zbývá již jen 99 dní 🙂

Kepler

On se už zkoušel vrátit, ale vzdal to. ZANECH VŠECH NADĚJÍ, KDO SEM VCHÁZÍŠ!

dudu

Až se nechá naočkovat proti covidu.

hapiky

Až bude lidem nejhůř!

Roman71

Přesný den a hodinu zná jen Ježíšův nebeský Otec, a že to bude brzy, o tom svědčí události už dostatečně dlouho. Rokio, Ježíš i jeho Otec (jediný a pravý Bůh) toho o každém z nás ví tolik, že byste se mohl divit. Nikdo před ním nikdy nic neskryje, ani myšlenku.. na to se můžete spolehnout.

Soud, který obdržíme všichni na zemi, bude spravedlivý.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.