Avatar uživatele
sisssane

Kdy se začít učit na maturitu?

Tak tu tak sedím a říkám si že za 2 měsíce maturuji a ještě jsem se nezačal učit, nemám ani vypracované otázky, přečtené knížky. Tak by mně zajímalo kolik času to tak zabere a od kdy bych se měl začít učit. Jestli stačí třeba 14 ní před maturitou začít s vypracováním otázek a pak o svatém týdnu se je všechny naučit.

Maturitu na 1 nechci dát, hlavně ji chci udělat.

Kdy jste se začali na maturitu učit Vy?
Maturuji z eka – 25 otázek, aj – školní 25 otázek, čj 20 děl + sloh a didaktický test, m – státní (ta je v pohodě – píšu ji na 4 už teď bez učení) a uce (to mně taky docela jde)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Putin před 3331 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Já jsem se učila od prváku, ale já jsem chtěla vše za 1:-)

Neumím si představit, že bych se začala učit 2 týdny před maturou, jseš fakt flegmoš:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jak kdo – já se na maturu neučil vůbec…
;-DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

už teď je pozdě :))
i když nechceš dát za 1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

No tyv… Otázky jsem si vypracovávala přes léto před čtvrťákem, a to jen chemii a biologii, češtinu a ájinu jsem měla v kapse, to byla sranda, na to jsem se nepotřebovala učit. Ale knížky jsem měla přečtený dávno. Ve třeťáku i čtvrťáku jsme měli semináře na maturitní předměty, to vy nemáte? O svaťáku jsem si už jenom opakovala a věnovala se tomu, co mi ještě nebylo úplně jasný.. a maturita zvládnutá s přehledem. Chtěla jsem ji mít dobrou a vytřít všem zrak. A taky se mi to povedlo. Fascinuje mě, jak se k tomu spousta lidí staví tak laxně…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
e1232851@trb

mě stačil svatý týden :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Učit se je zbytečné. V Knize osudu je totiž psáno buď že maturitu uděláš a pak se tedy učit nepotřebuješ, anebo že ji neuděláš a to znamená, že veškeré učení je beztak marné.
Stačí si přečíst knihu Jakub fatalista od Denise Diderota.

🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Těžko říci. Záleží na tom, co komu „uvízne v paměti“. Pokud celkem dost, tak potom stačí si zopakovat jen to, co mi tam moc „nezůstává“. A s tím bych už pomalu i začala. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Zaujal mě ten konec – že ti účetnictví „docela jde“. Z toho dovozuju, že se poctivě průběžně učíš, protože jinak bys to nemohl vypustit z úst. V tom případě máš šanci.
P.S. Neviděli jsme se nedávno na maturitním plese vaší OA?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Izabel1

To záleží především na tobě jak to cítíš..já se osobně učila na češtinu a AJ testy průběžně během čtvrtáku.

Co se týče ústních tak o svatáku mi to stačilo, taky jsem nepotřebovala za 1. Hlavní je udělat ji. A ustní se dá okecat snadno.

Jinak otázky jsem nevypracovávala, posílala nám je učitelka nebo čtvrtáci před nama :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek