Krejcík

Jak si rozvrhnout čas na učení k maturitě?

4 roky jsem nedával pozor a za 14 dní maturuji, neumím dohromady 70 otázek z 3 různých předmětů, jak si mám nejlépe rozvrhnout čas, abych se otázky co nejlépe naučil? Stačí 3 hodiny denně? V životě jsem se neučil a jen tak tak jsem prošel.

Odpovědi
Kelt

A co očekáváš? Myslíš, že ti někdo poskytne recept na rychloučení? No počítej 70:14 = 5. Denně bys musel zvládnout 5 otázek, na každou máš asi 30 minut. Za tu dobu, musíš otázku probrat a dokonale pochopit, abys o ní mohl povídat. Protože když si nebudeš jistý, může ti nějaký vyučující tak zvaně ukázat (pokud máš s někým špatný vztah). Navíc, abys to zvládl, potřebuješ občas vypnout, protože učení je namáhavé. Takže se podle toho zařiď a zorganizuj si čas. Pokud půjdeš na vysokou školu, budeš se takto učit na zkoušky, tak se aspoň naučíš se učit.

Šidlo

nuž, mne to od 1.12. vyšlo perfektne

ale jednu radu Vám dám – z každej otázky sa naučte cca 5 viet…to by vám malo stačiť na 4

ani sa nesnažte nejakú otázku vynechať!