Janča

Je nějaká metoda, jak se naučit literaturu k maturitě?

literatura, maturita

Nejlepší odpověď
quentos

měli byste dostat maturitní otázky předem; každopádně rozhodně bych si pomohl naší nejlepší učebnicí literatury. B. Balajka – „Přehledné dějiny literatury“, nedám dopustit.

Další odpovědi
afro.minerva

Jedinou metodu, jakou znám, je průběžně zpracovávat maturitní otázky a současně se je jednu po druhý učit. A před naučením se další otázky všechny ostatní zopakovat. A takhle se tím prokousat. Určitě opakujete, tak to využij. Držím palce.

kenyrts

tady máte jednu nápovědu,viz link:

Zdroj: http://www.cas­maturity.cz/jak-se-ucit-na-maturitu