Zlatonka

Kdy se prodávají adventní věnce.. Může to být už dnes? Kolik u vás stojí, nebo jak se cena pohybuje.. Děkuji

Odpovědi
Drap

Už dnes běžně. Od 80 do 450, co jsem viděl

WeeBear

Určitě bys je měla najít už teď, nebo příští týden v květinářství, jestli v obchodě, tím si teď nejsem jista.

U nás běžně stojí 90 Kč+ věnec s jednou svíčkou a pak od 110 Kč se čtyřmi. Je to individuální podle velikosti věnce, svíček, zdobení.. Některé stojí i skoro třista korun. Záleží, kam zajdete.

hanulka11

ano už je jistě koupíš protože první adventní je už tento týden

A ceny??? podle toho jak jsou zdobené .. od 100kč výše dej pozor už budeš vybírat, aby svíčky nebyly připevněny jen na chvojí…pak hrozí, že věnec může začít hořet/ale takové by se snad neměly už na trhu ani objevit/ ale čert nikdy nespí, že ano…buďme proto ostražití při nákupu.