dust8

Kdy se do ČR dostane ruská vakcína na koronavirus?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud vůbec, tak až po klinických testech a případném navýšení výrobních kapacit, což může trvat ještě dlouho.

Další odpovědi
elkon

Proč se ptáš zde, tady ti nikdo nemůže odpovědět relevantně.

marci1

Ruská vakcína? Neetický hazard, tvrdí západní experti
Dnes 19:57jem, Novinky, ČTK
Odborníci zpochybňují hodnověrnost zpráv Rusů o tom, že se jim podařilo dokončit vývoj vakcíny proti koronaviru. Je mezi nimi i výkonný ředitel české Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) Jakub Dvořáček. Povolení ruské očkovací látky na území Evropské unie je podle něj nepravděpodobné. 🙂
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/ruska-vakcina-neeticky-hazard-tvrdi-zapadni-experti-40333088#seq_­no=2&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_req_­id=x3b0AbVdvEy-202008111923&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Hufnágl

Vivat Rusko, vivat Putin, vivat vakcína!

anonym

Hufnágl: Vivat naivita. Už stačilo za minulého režimu, nečti už ty Haló noviny.