Kdy se bude opakovat světová ekonomická krize?

Existuje možnost, že v příštích letech znovu udeří nová celosvětová ekonomická krize, jako byla v letech 2007–2008? A které státy ve světě by mohly z nové ekonomické krize úplně zbankrotovat? Dě­kuji

Nejlepší odpověď
dubraro

Proč by se měla opakovat? Vždyť stále trvá.

Další odpovědi
Drap

Kdybych to věděl, tak bych na tom dovedl zabezpečit svou rodinu na několik generací.

zvonisek

Myslím si, že takovato krize bude již brzy, ne-li něco horšího.

Sublovka

jj to je milionova otazka :D

dudu

Krize se opakovat určitě bude /a budou/. Ekonomické cykly prožívají, stejně jako příroda, období úspěšná /úrodná/ a naopak. O velké problémy si koledují všichni, kteří při svém finančním plánování neočekávají „neúrodná léta“. Ovšem položit dotaz kdy se celosvětová ekonomické krize bude opakovat je přinejmenším naivní.