zjentek

Kdy, sakra, otevřou kina a kolik bude stát, pro boha, lístek?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Bůh to má vždy zadarmo.

Další odpovědi
Kelt

Tak jsem byl letos asi po 10 letech zase v kině. Film, kdy se na dno oceánu dostane posádka a musí kvůli poruše jít na základnu. Prý něco jako Vetřelec. Stálo to 120 Kč, v kině nás bylo 5. Tak jsem litoval, že jsem neměl něco na chroupání. Asi nebudu chodit dalších 20 let do kina, protože si všechno mohu stáhnout a podívat se na to.

Edison

Co bude nikdo neví. Sleduj média, rozvolnění podléhají AKTUÁLNÍ (v době rozhodování) epidemiologické situaci.