kajak98

Kdy podle Vás začne ukrajinská ofenzíva?

Jen pro zajímavost podle uniklých materiálů z Pentagonu měla začít 30.4.2023

Odpovědi
aliendrone

Jiná odpověď

Těžko odhadnout, tamní vojenskou situaci moc nesleduji, PROČ také? 😐
Jediné co je mi známo je mizerná morálka ukrajinských vojáků (nechtějí bojovat za Volodymyra, ostatně KDO by chtěl za tak zhovadilý režim nastavovat krk) a chronický nedostatek živé síly (dokonce povolávají i bezruké INVALIDY)! A nebýt zahraničních „dobrovolníků“, tak celý Volodymyrův zločinecký gang visí na lampách (soudím z výpovědí „našich“ Ukrajinců).

Ostatně počítám že i přes všechny silné řeči toho už i Rus (jakkoliv relevantních zpráv mám přirozeně pomálu) musí mít po krk a dost možná to nakonec bude vypadat, jako kdysi v Korejské válce (kdy se většinu času dojednávalo příměří). Dokud si ale Jůesej dostatečně „nepomůže“ (jediná země, která na konfliktu REÁLNĚ vydělává), tak nějaké úspěšné jednání´nevidím optimisticky. 😕

SLÁMA U KRAVÍNA!

paul1

Jiná odpověď

Těžko říct, údajně je zdržela rozmočená půda.

elkon

Jiná odpověď

Zbytečný dotaz, který nic neřeší. jestli začne, nebo nezačne, my s tím nic neuděláme.

Kryšpín

Jiná odpověď

Podle mého odhadu začne velmi brzy jsou tam tisíce legionářů z různých států rovněž civilní specialisté z NATA sklady munice v Evropě jsou již na polo vyprázdněny a Rus pozemní vojska má dosti bídné, poněvadž od roku 1962 vše vsadil na raketovou techniku a jaderné zbraně a tím nastala bída pro pozemní vojska a civilní obyvatelstvo.
Bylo by zajímavé pokud se dohodne Biden s Putinem nebo jeho náhradníkem na rozšíření války v Evropě / bez použití jaderných zbraní /, na př. vrchní velitel Velké Británie prohlásil, můžeme válčit max. týden poté dojde materiál i zbraně.