OmylCZ

Kdy podle vás vyhyne lidstvo?

Odpovědi
led

Tento jav v súčasnosti nastal, ak sa nezmení pomer počtu narodených k počtu zomrelých.
„Znižujúca sa úroveň pôrodnosti vo svete povedie k tomu, že takmer každej krajine ku koncu storočia výrazne klesne populácia. Vyplýva to z nového výskumu amerických vedcov. Podľa ich záverov sa dokonca v 23 štátoch vrátane Španielska a Japonska do roku 2100 zníži počet obyvateľov až o polovicu. Obyvateľstvo krajín tiež výrazne zostarne, pričom 80 rokov sa bude dožívať toľko ľudí, koľko sa bude rodiť.“ https://www.no­viny.sk/542634-pokles-porodnosti-povedie-do-konca-storocia-k-znizeniu-populacie-vo-svete

Takže vy mladší, je to na vás, aby nenastala „Planéta opíc“, ak máme veriť tomu výskumu amerických vedcov a my starší zas neposielajme mládež do vojen.

Smack

Až bude hodně špatný vzduch.

aliendrone

Až vagíně narostou zuby. ;) :D :D

Drap

Jakmile zemře poslední.

elkon

Nesmyslný dotaz.

Ametyst

Pokud bude pokračovat devastující stav, kdy se neřeší důležité problémy, ale úplně nebetyčné blbosti, které normálního člověka nezajímají. Tj. ekonomika dostatku půjde ke dnu a bude se “zachraňovat “planeta pro pár elit. Lidstvo nebude mít podmínky k životu, natož dostatek jídla, tepla, peněz. Takovou zelenou genocidou vyhyne.