zjentek

Kdy naposledy jste byli opilí tak, že jste nezvládli stát na nohou?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nikdy. Jsem zapřísáhlý abstinent.

Další odpovědi
Justin1

Nikdy. Jednou jsem výjimečně za večer vypil pět piv, jinak vždycky méně. Při pití vždycky myslím na to, že budu potřebovat mít nad sebou kontrolu. Vzpomínám si, že cestou z hospody po vypití tří nebo čtyř piv jsem dokázal kromě nastupování do správných dopravních prostředků i luštit sudoku.

aliendrone

Tak URČITĚ se mi to stalo (a nejednou), jen je to TAK dávno, že si to prostě přesně nepamatuji. Přirozeně nepočítám stavy, kdy se sem tam silnice/chodník zblázní a připlácne se mi na xicht. Ale pak zase vstanu a motám se dále směrem do postýlky. ;) :D :D

Drap

Tak to se mě ještě nestalo.

elkon

Je to přes padesát let, kdy k tomu jednou bylo blízko.

paul1

Tak to je už velmi dávno, že už si to ani pořádně nepamatuji 🙂. V posledních letech pijívám jen po štamprlátkách.