vlotkos

Kdy nám ODS představí lídra, který nebude submisivní?

Odpovědi
Drap

Hned ak se jí podaří nějakého najít.

anonym

Je aktuální lídr submisivní? A to je na tradiční straně důležité, strana není jen jeden člověk, není závislá na jednom politikovi. Heslo, každý je nahraditelný, je důležitý aspekt fungování strany. Pokud se naskytne schopné vedení strany je otázkou pro ODS.

Edison

Doplním oba předešlé příspěvky, které mají pravdu.

Každá strana potřebuje OSOBNOST. Osobnost, která bude vážená jak uvnitř strany, tak i vně. Jinak je to jen loutka.

elkon

ODS mě nezajímá, takže ani jejich velení, protože je to stále „na jedno kopyto“. Arogance, arogance, arogance.Jediný člověk z ODS, který za něco stál byl Kubera.

mosoj

Mluv za sebe. Pro mně za mně, ať si klidně představují velblouda!

Ametyst

Celá ODS je submisivní vůči Bruselu, takže jak může být lídr jiný?

Kryšpín

Záleží na voličích ovšem když se podívám do historie co ODS předvádělo po Velkém hedvábném sametu, tak nechápu jejich kované voliče.

Edison

Markusei, rozhodně nepopírám, že je i předseda nahraditelný. Problém je v tom, že předseda, nebo lídr, to je fuk, musí být natolik osobností, aby sama strana neměla potřebu jej co chvíli měnit a parneři aby s ním měli zájem jednat.

anonym

Souhlasím, to je problém. Myslím, že je v tom i strach zvolit někoho silného (ať už z hlediska neotřesitelné autority nebo opoziční síly uvnitř strany). Ale lidé často sledují onoho lídra, který má charisma. V tomhle mají alternativní strany náskok.

Edison

Přesně tak…