Avatar uživatele
Lgee

Kdy jste zjistili že život není procházka růžovým sadem?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, orwell, Michala11 před 539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Už ako malé dieťa, keď nám mocní roztrhli rodinu. Ale život nie je len prechádzka ružovým sadom a mäkké periny. Život bez protikladov je prázdny a plochý. Ak nepoznáte hory, ako môžete tvrdiť, že nížiny sú najkrajšie?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aevul

Život je takový, jaký si ho uděláš. Můžeš mít psí život, ale taky procházku růžovým sadem. Já zjistil, že ta druhá možnost je lepší a tak se mám dobře. Stačilo trochu chtít a něco pro to udělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Podle mého život JE procházkou růžovým sadem, která ovšem podle všeho bohuželí pro všechny končí l tragicky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Zatím jen růžový sad a k němu občas nějaký trn patří. Jen chůze už mi moc nejde, chtělo by to víc laviček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Když mi bylo 30 a zjistil jsem,že Ježíšek neexistuje🤣🤣🤣

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Když mě poprvé plácli přes prdel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Po nástupu tzv. „Normalizace“ a hlavního normalizátora Husáka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Když sem vyučený prodavač tak jsem na tom blbě, ano mohu si za to sám měl sem jít jinam. Ale jde o to že dřív to šlo a teď už to změnit nejde

Avatar uživatele
zjentek

… A tuto fantastickou procházku ti bohužel naruší jen volové modelu „aevul“, kteří jsou však chráněni zákonem, čili na každé krásně duši je, jak tyto „pracovité“ ubožáky při své procházce přetrpí.

Avatar uživatele
aevul

V tom je dnešní doba naprosto úžasná, na každém kroku spousta možností, jak se mít dobře. Jen člověk nesmí být líná lemra (i když, mít na některé věci žaludek, asi i tak by to šlo).

Avatar uživatele
Lgee

jenomže nemůže nic ovlivnit.

Avatar uživatele
aevul

Lgee: Můžeš toho ovlivnit dost. Nemůžeš ovlivnit to, jak bude žít společnost. Ale můžeš ovlivnit to, jak budeš žít ty sám.

Že je kolem tebe hromada netáhel a zjenteků, kteří žijí z podpory, půlku jí prohulí, druhou nahází do automatů a pak mají na zbytek měsíce pár korun, to ovlivnit nemůžeš. Jestli si ty sám budeš celý život zvyšovat kvalifikaci, najdeš si lepší práci, budeš mít větší mzdu a budeš si žít dobře, to ovlivnit můžeš.

Avatar uživatele
Lgee

Nemůžu protože někdo nemá inteligenci nato aby mohl udělat maturitu z matematiky, už sem ji mohl příští rok mít nebýt toho že sem propadl z matematiky a ať se budu učit jakkoliv, svůj intelekt nemohu zvýšit tolik abych tu matematiku dál a mohl si zvýšit kvalifikaci.

Avatar uživatele
aevul

Já bych matiku taky nedal. A vadí to nějak? Nevadí. Je i profesní kvalifikace, která se v mnoha oborech cení víc než maturita z matiky. To je to, co stojí za úsilí.

Avatar uživatele
zjentek

@aevul: A jak my tady máme vědět, že skutečně „nevadí“? Věřit ti? Třeba v životě trpíš jako ten vůl 🤷‍♂️

Nový příspěvek