Kdy jste si byli naposledy stěžovat v lampárně?

Dnes si zajdu.Týká se to Bémovky,tedy OpenCarde.
Vzteky jsem na chvilku přestal vidět,když jsem si přečetl ty nehorázné bláboly v průvodním dopisu ke kartě.
„Děkujeme,že jste si.....“
Já jsem o ni nestál.
Je to stejný tunel,jak ty komunální pseudovolby v Praze.
Bezmocný vztek---------------- znáte ten pocit?

Nejlepší odpověď
annas

Připadala jsem si opravdu jako na lampárně, i když jde o něco jiného.

Kupovala jsem něco na Aukru, zaplatila předem, ale zboží stále nepřicházelo. Maily, telefony, stížnosti na Aukro – stále nic. Jen sliby podávajícího. Po uplynutí stanovené lhůty jsem zašla na PČR ohlásit podvod.

Připadala jsem si jako zloděj já. Službu konající příslušník stále nemohl pochopit, že balík určitě neleží na poště, že vše dokazují maily atd. Nakonec zvedl mobil a dotyčnému zavolal. Představil se jako Police xx a zeptal se, zda balík pošle. Domníval se, že podvodník sedne na zadek. Mně suverénně tvrdil, že se dotyčný zalekl a že určitě za 3 dny zásilku dostanu … Odešla jsem naštvaná a rozladěná, s nepořízenou …

Samozřejmě. Nic se nestalo. Proto jsem se za týden znova ocitla na PČR. Pracovník, který měl tentokrát službu, byl vstřícnější, ale …

No nakonec vše dobře dopadla, zboží jsem nezískala, ale část peněz ano.

Po první návštěvě jsem si připadala bezmocná, naštvaná, opravdu jako pachatel, nikoliv postižený…

Další odpovědi
led

Žiaľ, dotyčná Lampáreň je trocha od ruky. Nachádza sa v Nechtějnicích Východní nádraží 17.kolej PSČ 00 001
Takže mi ostáva len slovenská televízna relácia Lampáreň. (neuvediem meno televízie, aby to nebola reklama)