dust8

Kdy jste jedli naposledy karamel?

Já nemám vůbec tušení, ale bude to asi mraky let zpět. Možná jsem jej měl naposledy zamíchaný ve zmrzlině v McDonaldu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi před měsícem, když jsem chtěl svařit vodu s cukrem na zavařování jahod a zapomněl jsem, že mám něco na vařiči. Naštěstí jsem se vzpamatoval včas, byl moc dobrý. Tak jsem ho využil pro přípravu slezské vařonky. Ta byla ještě lepší.

Další odpovědi
zavodny

Asi 30 minut zpátky mi kamarádka dovezla sladko-slanou čokoládovou tyčinku plněnou křupavým karamelem. :) Tady někdo umí číst myšlenky na dálku. :D

tatanka

Naposledy v původní pražské cukrárně a kavárně U Myšáka. Jinak karamel není náročný na přípravu až na ten „smrad“ přepáleného cukru.