Kepler

Kdy jste byli naposledy v kostele (ne jako turista)?

A při jaké příležitosti?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je tomu asi měsíc. Jel jsem vyzvednout starší starší, bo je z ní svíčková bába a pořád tam lozí. Měla něco s kolenem a kňourala, že to domů nedá a proč by si volala tágo, když je tu přeci její Brrr! a Trrr! :(

Když si jen vzpomenu JAKÁ to byla SAŇ tak před 30 lety, no ten kdo ji znal tenkrát, tak by dnes NECHÁPAL. Ona a kostel!!! ;) :D :D

Další odpovědi
Čecho_slovák

Byl jsem s rodinou na svatebním obřadě, na křtinách, ale přiznám se, že bych asi na pohřeb do kostela nešel. Postával bych před vstupem.

Rokio

V tom případě nikdy.

elkon

Kostel beru jako historickou stavbu, památku. Takže pokud ho navštívím, tak jen jako turista. Nic jiného pro mě neznamená.

Drap

Minulý měsíc na pohřbu

Pepa25

Dnes. Dokonce jsem se zapojil do mše jako lektor prvního čtení.

paul1

Před pár lety na půlnoční mši.

jirka F

Na mši svaté při pohřbu asi před 2 měsíci.

Viktorie II.

Bylo tomu nedávno. V kostele měl mši můj milovaný dědeček z matčiny strany.

Roman71

Když vidím ten snímek, víc chápu proč Ježíš Kristus varoval své následovníky před uctíváním model (a je úplně jedno koho představují). Takže, ani jako turista.

Deliminico

Před třinácti lety na křtu svého bratra jako jeho kmotra.

hapiky

Roman71: Vaší modlou je vaše falešné sebevědomí: My jsme ti pravý, všichni ostatní káží jen bludy. Kdyby tomu tak opravdu bylo, bylo by vás více a nemuseli byste otravovat lidi na ulici.

Roman71

Hapiky:
1.Petra 4:4, 14, 19; Matouš 28:19, 20; 1.Timoteovi 2:3–6.

Mimochodem, díky za váš názor 😉

Kepler

alien: to se v životě občas stává. Takové něco jako obrácení Ferdyše Pištory. Stejně si myslím, že jsi vešel i do katedrály Notre Dame a měl na svědomí i požár dřevěného kostelíku v Gutech. No, to jsem zvědav, co se přihodí barcelonskému kostelíku Sagrada Familia…

JežíšKristus

Rokio okamžitě ban

Kepler

A proč? V tomto případě patří do majoritní části populace. Já sám jsem vešel do kostela jen pod tlakem okolností (křest, svatba, pohřeb…)

hapiky

Proč? Třeba jen pro tu úžasnou atmosféru. Člověk potom přemýšlí o věcech, o kterých by jinak ani nevzpomněl.
Nechodím pravidelně, protože nenávidím zpovědi. Nikdy jsem také u zpovědi nebyl,

Kepler

Oponoval jsem „okamžitě ban“

JežíšKristus

Kepler okamžitě ban + vyšší důchod