Avatar uživatele
Kepler

Kdy jste byli naposledy v kostele (ne jako turista)?

A při jaké příležitosti?

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? paul1, jirka F, da ny, aliendrone, JežíšKristus, Viktorie II., Čecho_slovák před 942 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Je tomu asi měsíc. Jel jsem vyzvednout starší starší, bo je z ní svíčková bába a pořád tam lozí. Měla něco s kolenem a kňourala, že to domů nedá a proč by si volala tágo, když je tu přeci její Brrr! a Trrr! :(

Když si jen vzpomenu JAKÁ to byla SAŇ tak před 30 lety, no ten kdo ji znal tenkrát, tak by dnes NECHÁPAL. Ona a kostel!!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Čecho_slovák

Byl jsem s rodinou na svatebním obřadě, na křtinách, ale přiznám se, že bych asi na pohřeb do kostela nešel. Postával bych před vstupem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

V tom případě nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Kostel beru jako historickou stavbu, památku. Takže pokud ho navštívím, tak jen jako turista. Nic jiného pro mě neznamená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Minulý měsíc na pohřbu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Dnes. Dokonce jsem se zapojil do mše jako lektor prvního čtení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Před pár lety na půlnoční mši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Na mši svaté při pohřbu asi před 2 měsíci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Bylo tomu nedávno. V kostele měl mši můj milovaný dědeček z matčiny strany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Když vidím ten snímek, víc chápu proč Ježíš Kristus varoval své následovníky před uctíváním model (a je úplně jedno koho představují). Takže, ani jako turista.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Deliminico

Před třinácti lety na křtu svého bratra jako jeho kmotra.

Avatar uživatele
hapiky

Roman71: Vaší modlou je vaše falešné sebevědomí: My jsme ti pravý, všichni ostatní káží jen bludy. Kdyby tomu tak opravdu bylo, bylo by vás více a nemuseli byste otravovat lidi na ulici.

Avatar uživatele
Roman71

Hapiky:
1.Petra 4:4, 14, 19; Matouš 28:19, 20; 1.Timoteovi 2:3–6.

Mimochodem, díky za váš názor 😉

Avatar uživatele
Kepler

alien: to se v životě občas stává. Takové něco jako obrácení Ferdyše Pištory. Stejně si myslím, že jsi vešel i do katedrály Notre Dame a měl na svědomí i požár dřevěného kostelíku v Gutech. No, to jsem zvědav, co se přihodí barcelonskému kostelíku Sagrada Familia…

Avatar uživatele
JežíšKristus

Rokio okamžitě ban

Avatar uživatele
Kepler

A proč? V tomto případě patří do majoritní části populace. Já sám jsem vešel do kostela jen pod tlakem okolností (křest, svatba, pohřeb…)

Avatar uživatele
hapiky

Proč? Třeba jen pro tu úžasnou atmosféru. Člověk potom přemýšlí o věcech, o kterých by jinak ani nevzpomněl.
Nechodím pravidelně, protože nenávidím zpovědi. Nikdy jsem také u zpovědi nebyl,

Avatar uživatele
Kepler

Oponoval jsem „okamžitě ban“

Avatar uživatele
JežíšKristus

Kepler okamžitě ban + vyšší důchod

Nový příspěvek