Kdy chodíte do práce nebo školy,že tady pořád oxidujete ? To jste všichni v důchodu? U mně je to vyjímka,… jsem s

… proto že jsem se vrátil z noční směny!
Doplňuji:
Velice se omlouvám za hrubé chyby v mé otázce.Ano,jsem lajdák a dal jsem si trest.Stokrát jsem opsal příspěvek D.Axla,ale nevím,komu má dát trest podepsat,když mí rodiče již nežijí?!Ujme se někdo z vás a bude mi dávat hodiny češtiny po práci ?

Nejlepší odpověď
anonym

Taky tak.Směny,proto opruzuju někdy ráno,odpoledne,ve­čer.Pátky jsou vyjímkou,máme zkrácený prac.týden.

Další odpovědi
anonym

Přesně jak píše eLx, kromě toho je nás tu dost jako OSVČ, to máš kancl prakticky doma a také vím o četných lidech, co tady blázní přes mobil.
Kerberus je služebně mimo, jinak by ti asi napsala, že spisovně je „výjimka“, tvá verze s opačnou diakritikou je jen fonetická – jinak se píše, jinak vyslovuje (viz Braník X Bráník a mnoho dalších).
Doplňuji:
Ad barbakan, Kerberus i led mají obě pedagogickou praxi a už dlouho tě sledují.
Možná čekaly až přiznáš mezery ve své gramatice, aby ti pomohly se jich zbavit.

Deli

Jsem na MD a pracuji z domova, takže net mám puštěný pořád a využiji každou volnou čtvrthodinku, abych zkoukla maily a odpovědi.

lexx

někdo je v penzi, někdo na pracáku ( i tam jsou PC ) někdo v práci, a někdo studuje, no a v naší hospodě máme wifi, možností je celá řada

rynek878

Jelikož jsem důchodce a ti jak je známo, nemají pořád čas,tak se tu objevuji vždy jen jak mi zbude trocha toho draho ceného času.

eLx

A co z internetu v práci? Co studenti? Nebo připojení přes smarthphone v podstatě odkudkoli? Každej, i když maká, má volný chvilky. A dostat se k internetu dneska neni problém skoro odnikud. :)

Drap

Teď momentálně jsem byl z nedostatku práce cca měsíc doma, od pondělka opět bych měl dělat, tak se sníží doba u PC

ten který je

Dělám v úkole a mám nepravidelnou prac.dobu.:-)

arygnoc

více méně nepravidelná pracovní doba (pravidelně 24 hod. denně), pc i v práci.

tom004

Já,si užívám ten důchod.Nemá to chybu.A,které hrubé chyby,máš na mysli.Už jsem nějaký ten pátek ze školy,tak potřebuji poučit. 🙂

Jikra

Já už jsem zaplať pánbůh v důchodu tak že času halabaděj a co se týká nějakých chyb,tak i když to někdý bije do očí,tak nad to jsem se už dávno povznesl a neřeším to,protože i já s tím mívám problém.

led

Pre Barbakana,
tú domácu úlohu pošlite Dr.Axlovi, on si to rád prečíta, skontroľuje a namaľuje veľkú 1.
:)

led

Doktore, už neučím a čestinu až vôbec nie. Na to nemám…

anonym

Ad led, však taky barbakan už není žádný mlaďoch a vyžadoval by komplexnější a shovívavý přístup a ten ty máš, když jsi učila na střední, kde jsou už krapet starší studentíci (možná jsi měla i večerní a tam chodí vůbec i tátové od rodin).
Jinak to ber jako nadsázku, musím to trochu odlehčit, abych kompenzoval výpadek typických srandiček iv.
A ještě pro barbakana – názorný příklad, noční 12ka na recepci velkého administrativního komplexu. 3× za noc obchůzka, jinak chcípnul pes, monotónní TV jako kulisa, nesmíš usnout a tak si občas zabrouzdáš na net, kde se na Odpovědích aspoň něco děje. Stačí ti to jako jedno z pravděpodobných vysvětlení?

anonym

Chceš tím,Dr.Axle, říct,že to,co jsi napsal je Tvoje pracovní náplň ? Můj názorný příklad:šestá noční pracovní směna v týdnu v hale velkého strojírenského podniku.Zvuková kulisa je hukot strojů a i přesto,že mám vedoucí funkci (bez maturity) musím dohlížet na ty moje kluky,aby spolehlivě udělali svou ,fyzicky náročnou ,práci. Ti,kteří si chtějí zakouřit nebo jít na WC zastoupím a v PC,který mám na hale se můžu podívat jen do systému.
P.S. Tvé vysvětlení mi opravdu,ale opravdu nestačilo!

anonym

Barbakane, ty mne chceš zlobit, ale já se nedám, takže doplním reálie.
Jednak to byl jen příklad, ale i osobní zkušenost z podobného areálu. V době, kdy jsem makal u Elektromontu Brno, a.s., divize Praha, měli jsme kanceláře v pronájmu jednoho podlaží v areálu Višňovka naproti Krčské nemocnici v Praze 4. Občas jsem chodil z práce později, kdy po 20. hod. uzamykali boční vstupy a musel jsem zavolat ostrahu, aby mne vypustila přes hlavní vchod. Přitom jsem procházel okolo jejich kukaně a měl možnost sledovat jejich cvrkot, který jsem uvedl jako jeden z mnoha možných příkladů. Velice obdobné lze doložit i kdekoliv jinde, kde jsem se ocitl v rámci servisních i dodavatelských smluv s naší a.s. Myslím, že posílat ti potvrzení o mé odborné praxi je naprosto nadbytečné.
Tobě nejspíš šlo o něco jiného, nejspíš pokus zpochybnit projev druhých, jenže snaha nějak vyšuměla naprázdno.