Lukas27

Kdy budou mít světové mocnosti totální kontrolu nad lidstvem?

Odpovědi
elkon

Chocholoušek by z tebe měl radost.

led

1 – Mocnosti? Nikdy.
Nebuďte naivný. Nie mocnosti vládnu svetom, ale skupiny jednotlivcov (verejne aj skryto) na čele mocností.

2 – Totalita jednotlivcov (skupín jednotlivcov)? Už ju majú.
Síce ešte nie úplnú, alek úplnej totalite stačí už len drobnosť. Pár tisíc „iskier odolných plameňu totality“ voči miliónom „totalite poslušných“ je ako kvapka v mori. Aj keď, ako hovoril svätý Voloďa Iljič „aj z iskry môže vzniknúť plameň“

Alesh

Dobré ráno. 🙂