datum v liberecku např ješted .dík
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
sněžit už ti bude hlásili to v televizi takže ližovačky si užijež kamkoliv dojedeš dost
Doufám,že chvíli v únoru a je konec. Zimu nemusím.
U otázky nebylo diskutováno.
Proč mi připadá, že dnešní literatura je bohužel spotřební zboží a nedává se důraz na kvalitu, ale kvantitu knih?
Jak si udržet kritické myšlení v době informačního přehlcení?
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?