KN

Nevíte někdo, kdy má tento rok začít sněžit? Díky

Odpovědi
hanulka11

dej pokoj se sněhem ,až přijde vhodný čas napadne – zatím si užíváme hezkého podzimu – myslím, že na takové otázky je brzy to neví ani meteorologové

Drap

Vím, ale neni to všude stejně. U nás to bude 23 listopadu.

Ar

Aby jsi nedopadl podobně. http://www.you­tube.com/watch?v=e7sa­pA36szE :)

venkovan

Letos už sněžilo v lednu

honza19hk

Se sněhem nestraš,ještě nemám ani sůl ani hotovou radlici k traktoru.Takže doufám že příjde co nejdýl.

baghira

Jako každý rok podle tradice, na Martina (11. 11.)